Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, sétálnátok egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, sétálnátok egy pasi előtt egy drága Jimmy Choo csizmában amit utána megkapnál?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 4. 18:50
1 2
 1/12 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nekem az egész helyzet igen szürreális...

Mit keresnék én egy férfi előtt? Miért kéne előtte pont JC csizmában masírozni? Stb...


De amúgy utálom amikor egy férfi vesz nekem ruhadarabot. Az kizárólag saját pénzből és a saját ízlésem alapján megy a gyűjteménybe.

2016. ápr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igényes nőnek az jár!

Ápolt,igényes pasitól

2016. ápr. 4. 19:08
 3/12 anonim ***** válasza:
csak sétálni? :D naná :D
2016. ápr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel a márka meg a flanc. Anélkül is ápolt és igényes vagyok.
2016. ápr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igényes nő vagyok és a párom pedig igényes férfi. Nem vonaglok márkás csizmában az ő pénzén, nem vagyunk ilyen felszínesek. Sajnállak hogy neked ez számít.
2016. ápr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Olcsónak tűnik így megkapni egy cipőt, de tartanék tőle, hogy aztán mást is akarna, szóval sem ilyenben sem másfélében. Ha cipő kell, megveszem magamnak, és nem kell mások fétisének eleget tenni.
2016. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Költőnő? ***** válasza:
Jár... pfff
2016. ápr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak sétálni?Simán.Persze csak ha én választom ki a csizmát.
2016. ápr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igényes nőnek az jár! ... elarulok egy titkot: az igenyes nok szemeben nem az arcedulan levo osszegtol leszel vonzo es kivannivalo...
2016. ápr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8-assal értek egyet.Vannak nagyon szép Jimmy csizmák de van pár kegyetlen otromba is.Szóval ha választhatok simán.
2016. ápr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!