Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteg, nem akar semmit tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg, nem akar semmit tenni ellene, de elvárja, hogy segítsek neki és sajnáljam? Ti mit tesztek, ha beteg a párotok? Hogyan lehet gatyába rázni?

Figyelt kérdés

Barátom beteg, csak telefonon beszéltünk, nagyon szenved (fáj a torka amúgy és rossz a körérzete, de ennyi) kérdezte hogy mit csináljon, hogy jobban legyen? Mondtam neki, hogy igyon teát, azt ő nem tud főzni, hát oké, akkor langyos víz + só, azt se akar, mert hányingere van a gargarizálástól, vitamin, azt se mert attól hízik. Mézet nem szereti, citrom/gyömbér/fahéj nincs náluk. Egy kis pálinkára tudtam rávenni lefekvés előtt. Mondtam neki, hogy gyógyuljon meg, ez csak torokfájás, ha a hétvégén nem akar megfertőzni engem, erre bedurcázott...

Tényleg próbáltam segíteni, fél órán keresztül nyugtattam, mondtam, hogy mit csináljon, de semelyiket se akarta, de segítsek és ő beteg, ő rosszul van...


2016. ápr. 7. 20:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Hagyjad! Ez csak hiszti! Majd kialudja magát...ne vedd magadra! :)
2016. ápr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
elég fura barátod van
2016. ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%

Egyébként meg ez nem akkora betegség, hogy azonnal ágyat kéne nyomnia, szóval erről csak ennyit.

Csak a szája nagy, és a pasik szeretik, ha sajnáltatják magukat ilyenkor, hogy ők valójában már a "halálukon vannak".

Ha annyira beteg lenne őfelsége, akkor felemelni a kis s..ggét és főzne teát, vagy gyümölcsöt zabálna éjjel nappal ilyenkor. Izzadja ki, és holnapra kutya baja se lesz.


Mond meg neki, hogy sállal kösse be a torkát, hogy tartsa meleg. Talán erre még hajlandó lesz.

2016. ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Úristen, rosszabb, mint egy nő. Én férfiként még egy nőre is kiakadnék, ha így nyavalyogna nekem.
2016. ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Jesszus... ilyen puhány egy pöts hogy lehet valaki "igyon teát, azt ő nem tud főzni" Bocs de itt hangosan felröhögtem xD

Mi lenne ezzel az emberrel egy komolyabb betegség során? Pl.egy kemo terápiás kezelést hogy élne túl,amin a Mamám is keresztül ment 67 évesen és töredéke ennyit nem hisztizett közben, pedig elég zúzós időszaka volt....

2016. ápr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Tipikus. A pasik 37 fokos "lázzal" is már a hattyú halálát játsszák. És még a nőkre mondják, hogy hisztisek... Nem tennék semmit, ha arra van ereje, hogy itt nyavajogjon neked, akkor annyira beteg nem lehet.
2016. ápr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
52%

Mikor tanulják meg a nők, hogy a férfiak sohasem betegek?

A legegyszerűbb nátha alkalmával is az életünkért küzdünk. :D


Amúgy a barátod nem csak hisztis, hanem tök béna (egy teát sem tud főzni) és félelmetesen buta (a vitaminok hizlalnak).

Én biztos ott hagynám és nem a betegsége miatt.

2016. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Igaz, valóban a túlélésért küzdenek! :D Basszus a sálat nem mondtam! :D

Nagyon rég volt beteg, 2 éve kb, elszoktam xD de akkor annyira, hogy a gyulladás ráment az ínyére, a szájizmaira, a nyakára, két hétig csak folyadékon élt, mert a doki szerint elég volt az antibiotikum, amit mindig(!) felír, bármi baja van... Anyósjelölt meg szedeti vele, hogy "akkor sose gyógyulsz meg, szedd be az összeset!" miközben csak folyik az orra pl.

A Bioteches multivitamintól amúgy tényleg hízott még mozgás mellett is :O bár javasoltam, hogy akkor másikat szedjen, de azóta fél tőlük...

2016. ápr. 7. 21:29
 9/19 Költőnő? ***** válasza:
Nem tud egy teát megfőzni? Hát pedig ahhoz bizony sem kanadai favágónak, sem atomfizikusnak nem kell lenni.
2016. ápr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Legalább vajas kenyeret tud kenni? Ahhoz is legalább akkora tudás kell, mint tea főzéshez :D
2016. ápr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!