Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Szerintetek ez igy normális?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és még nem volt barátom. Ebben csak azaz érdekes, hogy különösebben nem is érdekel az egész. Miközben körülöttem szinte minden hasonló korú lány evvel foglalkozik... Én valójában úgy fogom fel az egészet, hogy majd jön amikor jönnie kell, és nem is gondolok az egészre különösebben. De mondjuk az igaz, hogy én tehetek arról, hogy keveset ismerkedek, mert nem igazán járok szórakozó helyekre, illetve ismerkedni is csak nehezen tudok és nehezen nyilok meg az emberek előtt.

Néha azon is elgondolkodok, hogy talán örökké igy lesz... és egyedül élem le majd az életem, de ez sem zavarna... úgy érzem hogy egyenlőre számomra fontosabb az hogy a családom boldog legyen, hogy a szüleim elégedettek legyenek velem... illetve a barátaim... vagyis hát egy legjobb barátnőm van és vele mindenben megértjük egymást és számithatunk is egymásra... és nekem ez bőven elég ahhoz hogy örüljek valaminek...:)

meg még fiatalnak tartom magam és úgy érzem most fontosabb az iskolával foglalkoznom, mint a fiúkkal, hogy a későbbiekben minél jobb életet tudjak magam körül kialakitani...

most csak az lenne a kérdésem hogy szerintetek ez jó hozzáállás és viselkedés? lehet hogy én ezen a téren később érek és később fog foglalkoztatni? mert már zavar, hogy körülöttem mindenki erről beszél, engem meg nem érdekel, és már ők is furán néznek rám emiatt...:S


2010. ápr. 6. 12:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Későnérő típus vagy. Nincs ezzel semmi baj. 21F
2010. ápr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 nielindi ***** válasza:
77%

1: látszik, h még nem keféltek meg.

2: az iskola, a mindenkinek megfelelés nem zárja ki azt, h legyen barátod.

2010. ápr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nos, én 18 éves vagyok. És én is itt tartok, ahol te. És engem még jobban zavart. Szeretnék kapcsolatot meg minden, de mire eljutok odáig, inkább kilépek belőle.

Nem érzem magam elég érettnek ehhez. Te is leírtad, és ez a kulcs: "még fiatalnak tartom magam". Ez minden. Ne zavarjon, változni fog, ha majd érettnek tartod magad hozzá.

2010. ápr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A másodiknak csak annyit, hogy látszik, hogy értelmes vagy. De nem baj.
2010. ápr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Teljesen jó a hozzáállásod. Főleg, ha nem keresed a szerelmet, majd az talál rád egy váratlan pillanatban.

Ha mások furán néznek rád, ezzel ne foglalkozz. Magadnak kell megfelelned, és nem nekik.

2010. ápr. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

ezzzel nincs semmi probléma,persze h normális és sajna egyre ritkább az ilyen felfogású lány ebben a világban

írtad h:"lehet hogy én ezen a téren később érek"-attól még h nem fekszel le fűvel fával,és nincs barátod nem vagy későn érő tipus,sőt ez a jó felfogás és ők a gyerekesek akik már 13 éves korukban elvesztik a szüzességüket,de persze ettól még ismerkedhetsz fiúkkal és néha bulizni is el lehet járni, mert pont abban a korban vagy és néha tényleg jó egy nagyot bulizni,de ha te úgy érzed h ez még ráér akkor is minden ok :)

15/L

2010. ápr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam. A legtöbb gimis osztálytársnőm, aki észvesztve fiúzott, flörtölt 25 évesen kiégett, vagy válófélben lévő anyuka lett.

Az meg ne zavarjon, hogy mit gondolnak, rólam pl. azt terjesztették, hogy biztosan leszbikus vagyok, mert nem élek nemi életet. Ostobák:D

2010. ápr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok. Nehezen nyílok meg mindenki előtt és nekem is a barátaima fontosabbak. Szerintem nincs ezzel semmi baj. :)
2010. ápr. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyanilyen voltam/ vagyok én is, csak fiúban. Szerintem ritka az ilyen hozzáállás. Mármint én is eléggé egyedül voltam ezzel. Ez nem azt jelenti, hogy te nem szeretnél magad mellé egy párt, vagy hogy téged nem érdekelnek a fiúk. Egyszerűen csak azt, hogy nem "mindenáron" kell az a valaki... Attól viszont ne tarts, hogy nem lesz senki, akit találnál magad mellé.

Habár természetesen gondoltam, hogy vagyunk egy páran, de azért olyan jó volt olvasni, hogy van más valaki hozzám hasonlóan gondolkodó is. :)

2010. ápr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat!:) nem fogok velük foglalkozni!:)
2010. ápr. 6. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!