Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van így? Semmi hangulat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így? Semmi hangulatom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 évesen egyedül vagyok nincs barátom. Pedig olyan jó lenne már valaki korban hozzám illő srác aki szeret és megfelel az elvárásaimnak.Amik egyébként szerintem nem is olyan nagyok (nézzen ki valahogy, legyen poénos, lehessen vele beszélgetni és szeressen). Úgy szeretnék már szerelmes lenni. Lassan elmúlnak a legszebb éveim :S

Még hogy akkor jön valaki mikor a legkevésbé várjuk...nekem soha nem jött senki. Pedig nem akarom görcsösen, nem akaszkodom rá senkire. Szerintem én leszek a legújabb 40éves szűz.


2010. ápr. 6. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
isten szeret téged is, hidd el :)
2010. ápr. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem is ez van:D de nem szabad sokat foglalkozni ezzel, nem siránkozni kell, hanem összeszedni magad, elmenni egy nagyot bulizni, és elterelni a gondolataidat.:)

Muszáj, mert csak egyre inkább sűllyedsz el a magányban, és ha majd jön valaki, akkor meg nem veszed észre a nagy önsajnálatban.

2010. ápr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19 éves vagyok és fiú!Ha gondolod,írhatsz privibe!:)
2010. ápr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ha jön is vki akkor csak szexet akarna

a buliba szintén

2010. ápr. 6. 12:39
 5/8 A kérdező kommentje:

12:33

megfelelsz az elvárásaimnak?xD:D ha ugy gondolod igen írj te privit képpel:D sajnos teljes névvel regiztem ide szal....xD nem adom ki egyből

2010. ápr. 6. 12:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de ha így élből visszautasítassz mindenkit,ne csodálkozz hogy egyedül vagy!!!
2010. ápr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy a kérdésedre:Igen,én is így vagyok!
2010. ápr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

tényleg soha nem szabad feladni :)

rád is vár valahol a szőke herceg

járj sokat társaságba


a következő 40 éves szűz nem lehetsz arra a címre én hajtok!!

21f

2010. ápr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!