Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nálatok van olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nálatok van olyan, hogyha tetszik egy lány akkor ahhoz oda se mertek menni, de egyébként a többi lánnyal simán el tudtok beszélgetni?

Figyelt kérdés

Egyébként a srác két évvel idősebb nálam és még nem volt bnője /nekem sem volt még pasim, szal mind2en kezdől vagyunk/

Vannak közös témáink, ugyanis msnen szoktunk beszélni, de nem olyan gyakran.

köszi a válaszokat :D


2010. ápr. 6. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sajnos megesett már velem :S
2010. ápr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
lemaradt 16/F
2010. ápr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
msn-en mindenki bátrabb :) fiatalnak gondollak... szerintem kezdeményezned kéne, mert a te korodban még beszarik vagyunk,mi férfiak :D mondjuk msn-en, kezdeményezz valamit :) mit tudom én, ha van közös ismerős, lehet együtt programot szervezni:D msn-re ő vett fel?
2010. ápr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

de utána mit csináltál? vagy a lány lépett? vagy nem is lett belőle semmi?

kérlek kicsit részeltesebben

és bocsi h ennyit kérdezek :D

2010. ápr. 6. 12:36
 5/12 anonim ***** válasza:
Bizony, hogy van. Azért, mert a másik lánynál úgy érzem, hogy úgymond "nincs vesztenivalóm", bármit mondhatok. Addig a másik lánynál, aki tetszik túl jó akarok lenni, ami ugye nem mindig sikerül, főleg hogy izgulok is. :)
2010. ápr. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

utcsónak köszi :D

téll fiatalok vagyunk, de azért annyira nem :P

2010. ápr. 6. 12:37
 7/12 A kérdező kommentje:

bakker xD köszi

csak a válaszaim elcsúsztak

olyankor mit csináltok?

várjátok h a csaj lépjen?

sztetek lépjek?

2010. ápr. 6. 12:38
 8/12 A kérdező kommentje:

jah nem. én vettem fel

és nem is szokott rámírni. azt is én szoktam, de elég ritkán.

viszont a suliban mindig köszön és mosolyog.

amikor a folyósón vagyunk akkor mindig nagyon néz!

2010. ápr. 6. 12:41
 9/12 anonim ***** válasza:
igen lépj :D nincs semmi veszíteni valód, se neked se neki :)
2010. ápr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem lépj. :) Valahogy éreztesd vele, hogy tetszik neked. Azt, hogy ezt hogy tedd, neked kell tudnod. Az biztos hogy a fiú örülni fog neki. Én legalábbis nagyon örülnék. :)

Hajrá! :)

2010. ápr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!