Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért csinálja ezt a srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért csinálja ezt a srác?

Figyelt kérdés
Az egyik sráccal utolsóként mentünk be az órára becsengetés után, és ő előttem ment be az ajtón. Aztán meg oda ült le, ahova én szoktam (már 2 éve van fix helye, nekem is, és nem szokott ezen az órán ott ülni, de most volt szabad hely, amúgy előttem ül kb.). Szóval így egymás mellett ültünk az órán, meg még közelebb is jött. Most mi van? Néha előreenged az ajtónál,mint egy királynőt, meghajol, néha meg ez van!!!!!!!! Totál nem vágom,hogy minek viselkedik egyszer bunkón, egyszer meg teljesen ellenkező módon!!!!!!!!
2010. ápr. 6. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
gyerek
2010. ápr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
tetszel neki, de nemtudja hogyan mutassa ki.
2010. ápr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mert nem normális
2010. ápr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem haggyad ha bunkó is szokott lenni veled.
2010. ápr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyjad.Majd ha akar valamit tényleg akkor közli veled.
2010. ápr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, de nagyon gyerek még és nem tudja, hogyan mutassa ki.
2010. ápr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól függ hány éves a fiú...

Ha már viszonylag érett, akkor csak játszik veled, ha meg elég fiatal, akkor tényleg az van, amit a többiek mondanak... gyerekes...

2010. ápr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
18 éves. Gyerekként viselkedik,de a gondolkozása érett általában. Annyira gáz... Mikor úgy érzem, hogy értem, hogyan viselkedik,már meg is fordul a kocka,és tök bizonytalan vagyok.
2010. ápr. 6. 18:20
 9/9 anonim válasza:
.
2010. ápr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!