Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok a történetemhez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok a történetemhez? Tetszik? Nem tetszik? Ha igen miért? Ha nem miért?

Figyelt kérdés

Álom szép randi:


A majdnem 16 éves Noémi legfőbb vágya, hogy végre megismerje azt a fiút, aki tényleg szereti és megbecsüli. Sok-sok szomorú dolog érte, s már szinte feladta a reményt, amikor egy szép, tavaszi napon egy közeli ismerőse bemutatta pár haverjának. Noémi számára az egyik srác különösen szimpatikus volt és a srácnak, Zsoltinak is szimpatikus volt Noémi. Egyre többet találkoztak a társaságban. A kölcsönös vonzalom nem maradt el, s a 18éves srác randira hívta Noémit.

A közelben volt egy gyönyörű kis tó, s oda mentek sétálni egyet. Szép, napfényes idő volt, a virágok szépen nyíltak. A friss bokor, a virágok illata elvarázsolta őket. A levegőben szebbnél, szebb kis madarak szálltak. A tó mellett különleges formájú és színű kavicsokat láttak. A bokrok, a fák szépen zöldelltek, s a tó gyönyörűen csillogott, ahogy a nap fénye rá sütött. Noémi elmesélte Zsoltinak, mennyire tetszik neki ez a hely és, hogy ilyen csodálatos helyre egy fiú se vitte. Az öröm sem maradt el: szerették egymást, s sokszor visszalátogattak a csodálatos, első randi helyére.


2010. ápr. 6. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ovodaa
2010. ápr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
szar, átlagos, nincs benne semmi különleges. ilyet én is írok, 2 perc alatt.
2010. ápr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

túl romantikus nekem...

nem bírom a romantikát:D

am túl szép h igazlegyen:D

2010. ápr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ja, és csak annyit még, hogy a 'srác' szó helyett használhatsz néha mást is, kapásból 3-szor van egymás után.
2010. ápr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
undorító. csöpög a nyáltól. a legrosszabb szopás is jobb mint egy illatos virág, vagy egy csodás naplemente!
2010. ápr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Először is gyönyörűen fogalmazol ha nem koppintottad valahonnan, és persze hogy szép, romantikus, nincsen semmi gond :D.
2010. ápr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A Noémi névi is sokszor szerepel. Amúgy nem rossz.
2010. ápr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szóismétlésekre figyelj oda, vmint vannak bizonyos szóösszetételek amik nem hangoznak túl jól egy ilyen történetbe, pl: pár haverjának.
2010. ápr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nagyon szép!Másokkal meg nefoglalkozzál,mert nem is arra válaszoltak amire kiváncsi vagy hanem csak kötekednek.
2010. ápr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

énis Noémi vagyok és énis majdnem 16 a barátom pedig 18 csak nem Zsolt hanem Gábor :D

amúgy szerintem szép történet főleg a vége, szép, ahogyan sejteti hogy ők összejöttek :)

az pedig hogy nyálas vagy sem hát ízlések és pofonok nekem belefér:)

2010. ápr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!