Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan érzés volt először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan érzés volt először csókolózni mint ahogy elképzeltétek vagy teljesen más?

Figyelt kérdés
szóval én még előtte állok és nyilván mást képzel el az ember mint ahogy történik de mégis...meglepődtetek legelőször, szóval teljesen más volt mint ahogy már korábban elgondoltátok milyen lehet? miben volt másabb? köszi:)
2010. ápr. 6. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem a legelső csókom 15 évesen teljesen totális nagy katasztrófa volt - mintha egy fadarabbal csókolóztam volna :))

A második lánnyal már egész jó volt,

-- de eddig még senkinél nem éreztem azt a mindent elsöprő érzést pedig már volt vagy 6 lány akivel csókolóztam.

Most alakulgat egy kapcsolatom, kíváncsi vagyok a lány csókjának az ízére :))

22F

2010. ápr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olyasmi mint amire számítottam de először nagyon furcsa..
2010. ápr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Teljesen más.Ne csókolózz olyannal először,aki iránt nem érzel semmit!
2010. ápr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az ember többnyire a filmes csókokból indul ki,ahhoz képest persze más.De ez jön ösztönből,még ha nem csináltad soha akkor is,csak hagyd,hogy elragadjon az érzés,és ne gondolkodj!
2010. ápr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz volt...

nem voltam szerelmes nagyon a srácba, csak kíváncsi voltam...

most már megtaláltam azt aki úgy csókol mint amilyet vártam, mert szeretem...

2010. ápr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Katasztrófa volt, a lány nem dugta át a nyelvét. Elég hülye érzés a nagy űrben kalimpálni a nyelveddel :D
2010. ápr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

15 éves voltam, igazából nem is számítottam rá... első randink volt, mondjuk ismertük egymást már vagy 3-4 éve, szal az ismerkedés alapjaival nem sokat időztünk :P de én akkor se számítottam rá. De nagyon nem olyan volt, mint amilyennek képzeltem a romantikus regények, filmek alapján. Semmi bizsergés, semmi robbanás, először azt hittem, hogy csak mert az első volt és tapasztalatlan vagyok blabla, aztán később vmivel jobb volt, de még az se volt olyan, mint amilyennek képzeltem. Nem sokkal rá szakítottunk is, így utolag vissza gondolva nem is szerettem annyira, gyorsan jött gyorsan ment.

L/17

2010. ápr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ma 15:02 :DD

nekem is katasztrófa volt, ami azt illeti.. nem is ismertem a srácot és annyira nem is emlékszek a dologra, mivel az egész egy buliban történt.. valami rémlik, az viszont annyira nem volt rossz :)

utána egy másik fiúval szintén nem volt valami jó.. nekem pont az ellenkezője volt, mint a 15:02-nek :D határozottan megtámadt a nyelvével :D hát igen... nem tartott túl sokáig :)

így összességében nincsenek valami jó emlékeim az első csókokról.. dehát lesz ez még így se :DD

16/L

2010. ápr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja,nekem nem is az volt az első amelyikre gondoltam...akkor viszont az első annál is rosszabb volt:))Ő is kalimpált össze-vissza és az egész arcom úszott a nyálban,és discóban voltunk,semmi romantikus beütés...Persze azóta már rengeteg szép élmény összegyűlt.Csókolózni nagyon jó dolog!!
2010. ápr. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!