Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam hogy abortuszom volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam hogy abortuszom volt?

Figyelt kérdés
17ėves koromban,ami már jó rėg volt,volt egy abortuszom!Mielött megköveznėtek,tudom hogy ėn voltam a felelőtlen,higyjėtek el meg is szenvedtem rendesen!Azóta fėrkhez mentem!Gyerekünk nincsen,nem is tervezünk!A fėrjem elött volt 2kapcsolatom!Egy 6 ėves meg egy 1ėves!Mindkettőnek elmondtam de meg is bántam!A 6ėves kapcsolatom nagyon rosszul vėgződőtt!Folyton csalt!Ėn szakitottam,erre ő olyannal bosszulta meg h azt mondta hogy az ő gyerekėt vetettem el a megkėrdezėse nėlkül!Mindenki igy tudta mig a fülembe nem jutott!(jóval elötte törtėnt) A másik exem folyton a fejemhez vágta mikor összevesztünk!Őt a már fėrjem miatt hagytam el!Nagyon szėgyenlem magam azėrt mert ilyen felelőtlen voltam,ės mėg ennyi idő után is rosszul ėrzem magam miatta,bár tudom nem tudtam volna mit kezdeni a helyzettel!A fėrjem nagyon megėrtő ember,soha nem volt higy valamiėrt okolt volna!Soha nem veszekszik,rendes,dolgos,ilyan akire minden nő vágyna!Mėgis ugy ėrzem,hogy túl kėső elmondanom!Olyan mintha nem lettem volna őszinte vele!Pedig csak a szėgyen ės az ismėtelt bántások miatt nem tettem!Egyszer szóba került hogy az exem azt beszėli tőle volt,akkor kiakadtam ės megkėrdezte h igaz e ,ėn meg mondtam hogy nem igaz!Viszont az ellőzmėnyekről halgattam!

2016. ápr. 16. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám el. Felesleges, régen volt. Emiatt nem háborgatnám meg a jelenlegi, jól működő kapcsolatomat.
2016. ápr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már teljesen felesleges elmondani.
2016. ápr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Én viszont elmondanám. Méghozzá azért, mert a leírásodból látszik, hogy téged még mindig feszít ez az egész. És így nem jó élni. Nyugodtabb lennél, ha tisztáznátok, és megkaphatnád a párod részéről a "feloldozást".


Szóval elmondanám az egészet a bántásokkal és a félelmeimmel együtt. Ha a férjed valóban az a megértő ember, akit leírsz, akkor nincs mitől félned.


(Ja és még valami: az, hogy az egyik volt párod csalt és bántott, nem a te hibád. Az ő sara. Semmi köze nincs a viselkedésének ahhoz, hogy te 17 évesen elkövettél egy hibát. Szimplán jellemtelen ember, aki kihasználta, hogy zsarolható és sérülékeny vagy.)

2016. ápr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
biztosan elmondanám. milyen kapcsolat az ahol titkolózol? milyen házasság az??
2016. ápr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nyomaszt, akkor mondd el neki, úgy ahogy itt is leírtad nekünk. Ha olyan férfi, aki szeret téged, akkor értékelni fogja az őszinteségedet. Ha van megfelelő érzelmi intelligenciája, akkor tudni fogja, hogy ez mennyire nehéz dolog, főleg nőként átélni. És hogy ez túlságosan intim dolog ahhoz, hogy könnyű legyen erről beszélni bárkinek is.
2016. ápr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkönnyebbülsz tőle, akkor mondd el
2016. ápr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :-)
2016. ápr. 16. 15:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok sikert és erőt!
2016. ápr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem mondanám el mert rég történt és ha akarnál lehetne gyereked akkor végülis mindeggy már, de mivel nem akartok még lényegtelenebb, viszont ha valaki kifecsegheti akkor igen mert jobb ha töled mintha mástól tudja meg.
2016. máj. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!