Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mit gondoltok a tetoválásról?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok és van 1 tetoválásom az oldalamon. Kaptam már hideget meleget miatta. Nem túl nagy de nem is kicsi. Szerintem mutatós és nem bántam meg hogy megcsináltattam.
2010. ápr. 6. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de sztem, ha neked tetszik és szeretd, akkor minek érdekel más véleménye? Vagyis érdekelhet persze, de aszerint ítéled meg akkor, h más mit mond róla?

Inkább neked kéne átgondolnod sztem, h tetszik-e neked, vagy szereted-e!!

2010. ápr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ah imádom azokat a csajokat akinek van tetkója:)

Persze nemm1 h miylen meg mekkora meg holvan szóval csak ha ízlésesen, szerintem a tied nemhogy zavarna tuti tetszene:)

2010. ápr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem nem... csak érdekel más véleménye is. nem bántam meg de ezt már írtam is. nagyon tetszik és még szeretnék csináltatni
2010. ápr. 6. 20:53
 4/10 A kérdező kommentje:
pontosan akkora mint a tenyerem. 178 magas vagyok... :$
2010. ápr. 6. 20:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha szép, meg nem valami nonfiguratív mocsok, akkor nincs vele bajom. Sőt. De azért szerintem ritka az igazán szép és kifejező tetkó.
2010. ápr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem csak a két karom van teli varrva, a lábaim is, + mellkas, hát. és sz.rok rá mit gondolnak. és lehet sexy egy szétvarrt lány 28/F
2010. ápr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
szeretem a tetovált pasikat... :)
2010. ápr. 6. 21:39
 8/10 anonim ***** válasza:
De most nem tök mind1 mekkora vagy már bocsi kül én is ccsípem a tetkóss csajokat pl:Kat von D
2010. ápr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
azért írtam h milyen magas vagyok mert ebből lehet következtetni h mekkora a tenyerem mivel tenyérnyi nagyságú az enyém.
2010. ápr. 6. 22:37
 10/10 anonim ***** válasza:
hát a haveromnak 3x akkora a tenyere mint az enyém és én 20centivel vok magasabb és én vok az előbbi
2010. ápr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!