Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon zavaró lesz? Csalódni fog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavaró lesz? Csalódni fog?

Figyelt kérdés
Barátom megkérdezte hogy megfoghatja e a mellemet, és mondtam neki hogy nem.De nem azért mert nem szeretném.Egyik jóval nagyobb mint a másik, és ha megfogják, nagyon lehet érezni.FÉlek hogy nem tetszik majd neki, vagy undinak találja, pedig nagyon szeretnémh a már túl jutnánk a csókon, csak félek hogy nem tetszem majd neki.Engem a ruha ápol és eltakar, csalódni fog, nem akarok neki csalódást okozni.Adjatok tanácsot!L15
2010. ápr. 6. 21:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha szeret nem fogja érdekelni. Senkinek se egyforma
2010. ápr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

én nem szoktam kérdezni hanem cselekedek...örülj neki h ő legalább anyira becsül h megkérdezi

am nem hiszem hogy zavarni fogja...azér csaknem akkor a külömbség mint egy alma meg egy dinnye között:D

2010. ápr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem lesz csalódott, ès nem fogja zavarni sem, a cicid miatt ne aggódj. A fiùk imàdjàk, akàrmilyen. Enyèm sem egyforma, sőt, a legtöbb nőnek asszimetrikus, ebből ne csinàlj gondot magadnak, legközelebb dobd le a felsőd, ès nèzd csak meg a sràc elragadtatott arcàt ;)
2010. ápr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
nőjjön be a fejed lágya!
2010. ápr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
nekem is kisebb az egyik ráadásul amúgyis kis mellem van így még feltűnőbb. páromat egyáltalán nem zavarja
2010. ápr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 P.Vik ***** válasza:

azért kisebb az egyik cici a másiknál, mert amelyik nagyobb abba fog majd több tejet termelődni amikor terhes leszel...

ezeket már nem mondják el ált iskolában könyörgöm???vagy anyukád???vagy valaki????mindenkinek felemás a cicije....kivéve a szilikon!!!!!!!!

2010. ápr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
22:08 nyugodj már le... nálunk pl a egyik sulimban sem volt szó arról h az egyik mell kisebb mint a másik... anyukámmal meg nem ez a legfontosabb témám mikor nem is érdekel h kisebb az egyik mint a másik...
2010. ápr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 P.Vik ***** válasza:
22:10..és mennyi idős vagy ha szabad megkérdeznem....még mielött megkövezel a jogos megbotránkozásomért....
2010. ápr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
21 éves vagyok. lehet h nincs akkora élettapasztalatom mint neked vagy Önnek (nem tudom ebben az esetben mi a helyes) de nekem sem az lesz a legfontosabb témám a lányommal h miért nagyobb az egyik melle. ha érdekelni fogja úgyis rákérdez aztán válaszolok neki.
2010. ápr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 P.Vik ***** válasza:
hát ezaz....kérdez!....23 éves vagyok, nem sokkal idősebb mint te....de erre probáltam kilyukadni...mindent meg lehet beszélni, persze ha olyan a kapcsolat az anyukával...
2010. ápr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!