Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy, hogy őrülten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy őrülten szerettetek valakit, de az illető nem is akart hallani rólatok?

Figyelt kérdés

Nekem talán az a legrosszabb, hogy lett volna esélyem megszerezni, de elszúrtam. Talán, mert kevés barátnőm volt és nem tudtam, hogyan kezeljem a lányt. De én akkor is szerettem és nem csaltam meg, vagy hagytam ott. Sajna neki a menő legények (úgymond rossz fiuk) jobban bejöttek, nem számított, hogy minden két hónapban kellett cserélje őket, mert mind otthagyták és ahogy az egyik ment a másik már jelentkezik is.

Jah, meg szokott hiú reményeket kelteni bennem, de csak a naivitásom visz bele, hogy mindig szóba állok vele, meg mindig igyekszek segíteni neki.

20f

mennyi ideig tartott ez a "kín" nektek?


2010. ápr. 7. 07:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
még most is tart!
2010. ápr. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
bővebben?
2010. ápr. 7. 07:53
 3/14 anonim ***** válasza:

Egyszer volt egy szak akit tényleg nagyon szerettem de ő nem tudott róla és ha megtudta volna lehet hogy rajtam nevetett volna fél suli.

Volt egy másik aki nagyon tetszett de hiába próbálkoztam hogy elhívom, mindig kerülte a témát és engem is egy idő után.

2010. ápr. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát sz*r lehet neked! De majd ha eljegyzés előtt hagy el a csajod egy olyan emberért akit 2 hete ismert meg,és veled 3 évig volt együtt! Na ez a totál szívás! :S Bizonyított tény hogy a csajok a bunkó pasikra buknak, csak sajnos vannak olyan pasik akik nem tudnak ilyenek lenni! :S Szerintem keress valaki mást minél hamarabb mert csak így tudod őt elfelejteni!!! 24/F
2010. ápr. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
Bizonyított tény, hogy a csajok a bunkó pasikra buknak, csak nem akarják beismerni, mert az fájna nekik. Am én is voltam így, és hát túl lehet élni.
2010. ápr. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
sajnállak 08:47. Sajnos én is rájöttem erre, hogy a bunkóké a világ.
2010. ápr. 7. 09:50
 7/14 anonim válasza:

szijja én hasonló helyzetben vagyok annyi külömbséggel h én csaj vagyok szal télleg megértelek...és velem ugyan ezt csinálja 1 fiu és próbáltam már elfelejteni meg minden de nem megy...:s


Annyit még hozzátennék h nem minden csaj szereti a bunkó pasikat:d

2010. ápr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

tudom, hogy nem minden lány rajong a bunkókért, bocsi az általánosításért.

Kár, hogy csak ilyen kevesen vagytok.

2010. ápr. 7. 14:48
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen volt....nem is egy...
2010. ápr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
de legalább vagyunk és ha nyitott szemmel jársz talán ráakadsz 1re...:D
2010. ápr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!