Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen az első lépés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen az első lépés?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki egy ideje tetszik de nem tudom hogy neki én tetszek e. Jó ha havonta egyszer beszélünk mert ő másik iskolába jár. Úgy vettem észre hogy kedvel, csak azt nem tudom hogy úgy mit férfit, vagy úgy mint embert. Lehet hogy másokkal is ilyen kedves.

Idén voltam nála locsolni és úgy vetem észre hogy várt, az anyja is nagyon kedves volt(mindig az). Az apja apámnak amúgy haverja(ő nem olyan jó fej), sőt az én családom ismeri az ő családját meg 2-3 utcával arrébb laknak.

Hogy lépje felé hogy ne legyek tolakodó? Nem akarok nyomulni mert az nem hiszem hogy nyerő lenne és azt se akarom hogy egyértelmű legyen a számára hogy randi, lehet csak sima találkozó is. Gondoltam hogy elhívom vhova csak azt nem tudom hogy hova és hogyan. Azé csak nem állíthatok be hozzá hogy jöjjön el velem vhova. Ritkán látom szal nem sok alkalmam van vele beszélni, se a telefonszámát se az msn-jét nem tudom (msn igazából nem is érdekel mert ritkán használom).


Honnan tudom hogy ha nemet mond akkor azért mondja mert nem akar semmit vagy azért mert tényleg akkor nem ér rá?


2010. ápr. 7. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:

háát..ha komolyan érdekel a lány megtalálod a modját hogyan hivd el..

ne légy nyuszi..álj elé és hivd el..

ne görcsölj ezen..vesziteni valod nincs..

legrosszabb esetben nemet mond..

2010. ápr. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel a lánynak.

Ha már felkavart, annak alapos oka van! Járd végig az utat, hogy elmondhasd te mindent megtettél ami tőled tellett.

(Én az Állatkertbe vittem el a csajokat... utána jókat lehet dumcsinzni a Városligetben. :)

2010. ápr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Itt a közelben nincs állatkert, nem pesten lakok.
2010. ápr. 9. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!