Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párom kimegy külföldre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom kimegy külföldre dolgozni! Félek hogy megcsal! Mit tegyek hogy ne menjen ki vagy ha mégis ne tegye meg?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 09:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Menj vele vagy ne sípolj, elvégre nem üdülni megy.
2010. ápr. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
egy jó kapcsolat alapja a bizalom
2010. ápr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De itthon is folyamatosan nőzik!!

Amugy hogy menjek vele?Nekem itthon van a suli az életem őú egyet fing és én menjek vele!És nem sipolok

2010. ápr. 7. 10:00
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Egy kapcsolatnak általában ott van vége, ha az egyik fél pl. kimegy dolgozni külföldre. Eleinte majd még megy a telefon, a kamerázás meg mittudomén, aztán ellapul a dolog és annyi.


Tehát vagy velemész vagy már most add fel.

2010. ápr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

"folyamatosan nőzik"

"fing és menjek vel"

Ha tényleg így gondolod akkor ez egy nem jól működő kapcsolat!

2010. ápr. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha nőzik akkor miért vagy vele? Ha itt kibírod akkor külföldön is kibírod ha csajozik, nem? Mi a különbség? Ha ilyen kapca vagy hogy eltűröd akkor ne sírj!
2010. ápr. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Azért megy ki mert nem akar már veled lenni, fogd fel, neki kaland kell ott is, na és persze meló is. Hagyd a fenébe!
2010. ápr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%

Ha itthon is nőzik miért vagy még vele? Te is hülye vagy édes lányom...


Különben meg igen, itt már leírták amit leakartam, hogy ez a kapcsolat asszem még 2 hónapig ha fog működni! De már az sem 100% sajnálom, ez az igazság!

2010. ápr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Kasztráltasd!
2010. ápr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha folyamatosan nőzik, akkor kár is aggódnod. Nézd, ha eddig nem csalt meg, nem fog, de azt írod folyamatosan csinálja, akkor meg? Vágd ki ha megcsal és kész.
2010. ápr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!