Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesítenek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem idegesítenek az ebben a kategóriában azok a felhasználók akik sok kérdéshez odaírják hogy kamu vagy troll?

Figyelt kérdés
Attól még hogy ritkábban fordul elő egy adott szituáció pl ronda nem kelendő pasi csinos nővel van még létezhet. Honnan tudja hogy ez a dolog nem igaz? Miért kell idaírni olyan sok kérdéshez ezt?
2016. ápr. 24. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Mert nekik nem jött össze és úgy gondolják, csak a külsejük miatt, ezért nem hiszik el a sztorit.


De nem, nem idegesítenek. Ha már ez is idegesítene, a való életem problémái miatt már rég felkötöttem volna magam. :)

2016. ápr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Addig nem,míg több értelmes válasz jön egy kérdésre. Bevallom,én is írtam már egy kérdéshez ilyet.. De minden kétségemet hátrahagyva se tudtam elhinni a szitut,és valahogy nem bírtam megállni,hogy ne írjam oda hogy kamu. Viszont 2 tök komoly kérdésemre nekem többen is megjegyezték. Ez van.
2016. ápr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kérdések, amik tényleg szinte biztos, hogy kamuk. ÉS az nem szép dolog, hogy mások segítőkészségével így visszaélni. De persze ettől még lehet rá értelmesen válaszolni és mindegy, hogy igaz e.
2016. ápr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez is kamu :D hülyeséget félretéve, amit nem akarnak elhinni vagy nekik nem adatik meg az nem is létezik. Kicsit magyaros gondolkodás
2016. ápr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert nem bizonyítod, csak regélsz róla, hogy van ilyen... Aha, tisztességes politikus, dolgos cigány, kedves tornataár is biztos van...
2016. ápr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szóval a kamu kérdés téged nem idegesít, de ha valaki odaírja, hogy fejezd már be a trollkodást, az már igen, aham.

Példák:

- csávó 190cm 81kg, napi szinten megkérdezte, hogy mennyi esélye van a nőknél, zavarja-e a nőket ez a magasság

- nagyon kövér srác kérdezi rendszeresen, hogy lehet-e neki csinos vékony barátnője, mivel ő kedves és megértő

- 30 éves, otthon élő, soha nem dolgozott, lusta, igénytelen szeretne szép csinos barátnőt

- kötekedő csajszi - na az egy tényleg egy undorító, irritáló nőszemély - ecseteli, hogy a férfiak micsoda előnyben vannak társkeresőn, mert nekik csak válogatni kell, és különben is társkeresőn nincs normális férfi, meg minden férfinak a tökéletes alakú és arcú nők kellenek

- csalodottt nő sír a fórumon, hogy hol vannak a csendes, rendes férfiak, hol lehet őket megtalálni, de ő neten nem ismerkedik

- "szép vagyok-e" egónövelő kérdések

2016. ápr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem kifejezetten bosszant, hogy belekötnek, hogy nem fejtem ki részletesen a sztorit, aztán berágok, írok egy oldalt, akkor meg már rögtön kamu és csak szórakoztatni akarom őket. Aztán ha ne adj leírom a fejleményt (csak mert ezt az általam megválaszolt kérdéseknél hiányolni szoktam), és az esetleg ellent mond annak, amit ők jósoltak, akkor már rögtön mese habbal.

Tény, hogy 2-3 normális kérdésre jut egy troll is, de én ilyenkor is bagy rendes választ adok, vagy tovább lapozok, és nem háborgok. Igazán megtehetnék ezt mások is.

2016. ápr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha az én kérdésemhez írná oda valaki, vagy valakik hogy nem érzi valósnak, én inkább elgondolkodnék rajta, hogy miért lehet ez, nem pedig bizonygatnék vagy magamból kikelve sikoltoznék.


oka lehet például az, hogy a gyakori jelen közönségének átlagéletkorát 25 és 30 közé saccolom, ebből adódik hogy nagyon sok felnőtt problémával nem is találkozhattak még korukból fakadóan, ilyen a hosszú tartós párkapcsolat,szeretőzés, válás, gyerekkérdés, stb.

2016. ápr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!