Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek a városi vagy a falusi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek a városi vagy a falusi fiúk jönnek be jobban?

Figyelt kérdés
Indokoljátok meg hogy miért.:-)
2016. ápr. 24. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a lányokat szeretem!
2016. ápr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én meg az olyan srácokat, akik nem tesznek fel ilyen idióta értelmetlen kérdéseket! :)
2016. ápr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre, hogy a városi lányok rangon alulinak tartják a falusi fiúkat.
2016. ápr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Lányoktól kérdezem ezt.

És énis lány vagyok.

Én a falusi fiúkat jobban szeretem,és kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.

De senki nem képes normálisan válaszolni...de azért kössz.

2016. ápr. 24. 12:21
 5/10 anonim ***** válasza:

Csak ez a két kategória van?


Mert a "városi" az elég tág fogalom, azért nem mindegy, hogy Százhalombatta, Budapest, New York, vagy pl. Tokyo.

2016. ápr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem akarok altalnisitani, de ha választani kell, akkor inkább a falusiakat/ kis városiakat, mivel szeretem az egyszerűbb embereket, de sokszor egy falusi nagyobb páva, mint egy városi, szóval ezt így nem lehet meghatározni.
2016. ápr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

városi fiúnak számít egy budapesti "proli "környék valamely rossz hírű bugyrából jött fiú, és tanyasinak egy földbirtokos magángazda agrárkaron tanuló egyszem fiacskája :D


akkor...?

2016. ápr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez érdekes kérdés, viszont nehézt rá válaszolni, mert nincs jól definiálva a két kategória (mármint persze az egyik faluban a másik meg városban lakik, de ez amúgy mit jelent a személyiségre nézve?).


Le fogom írni hogy nekem mi a tapasztalatom a kettő közti különbséget illetően, de ez nem biztos hogy általános. Tehát:

- fő különbség hogy a falusiak kicsit le vannak maradva a kortól - értem ez alatt, hogy hagyománytisztelők, betartják a régi szokásokat, a régi értékeket őrzik (családcentrikusság pl.), ha valamit ötven évvel ezelőtt így csináltak, most sem változott sokat; néha kissé beszűkültek

- ezzel együttjár, hogy a falusiak jóval gyakorlatiasabbak, ha valami elromlik, meg tudják javítani, ritkán hívnak szakembert

- ez a fajta önállósodás máshol is megjelenik: legtöbben a saját ételüket növesztik/tenyésztik

- a (falusi) párom próbál meggyőzni az ellenkezőjéről, de én azt látom, hogy a falusiak kevésbé erkölcsösebbek (bár az erkölcsök hangoztatása az nagyon megy nekik)

- falun kevesebb a pénz, de több a boldogság


Mégegyszer mondom ez csak az én tapasztalatom, nem egy felmérés eredménye, akinek nem inge, ne vegye magára.


Mint mondtam a párom falusi, így nyilván ezt fogom választani. Nagyon szeretem a gyakorlatiasságát, nekem ez hatalmas biztonságérzetet ad.

2016. ápr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A falusak életvitele közelebb áll az enyémhez.
2016. máj. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Én úgy vettem észre, hogy a városi lányok rangon alulinak tartják a falusi fiúkat."


Nyugodt lehetsz benne, hogy azok nem csak a falusiakat, hanem azokat is amelyek nem néznek ki jól, és vagy nincs pénzük! :D

2016. máj. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!