Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a barátomnak hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátomnak hogy a haverja bepróbálkozott nálam?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék ezzel ártani a barátságuknak, de eltitkolni sem szeretném előle...
2016. ápr. 24. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el, nekem is volt egy ilyen "haverom", aki berpróbálkozott a volt barátnőmnél, mikor még együtt voltunk, és a drágaság csak utólag árulta el, sokkal dühösebb voltam mindkettőjükre, mintha rögtön szólt volna.
2016. ápr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a saját sztorimat írnám le... amikor összeköltöztem az akkori párommal, a haverja rendszeresen hívogatott vezetékes telefonon, eleinte mindig a haverját kereste, de ha már én vettem fel, akkor elbeszélgetett velem... egy idő után feltűnt, hogy mindig akkor hív, amikor a párom nincs otthon. Aztán már a látszatra sem adott, mobilon hívogatott, közvetlenül, minden áldott nap.

Ezt elmondtam a páromnak, és ő pedig elmesélte, hogy az exével ugyanez volt: a haverja ráhajtott, és mivel a nő hallgatott róla, utólag a haver úgy állította be, hogy a nő hajtott rá. A párom évekig nem tudta eldönteni, hogy melyiknek higgyen. Nálunk ez fel sem merült, mivel én szóltam még azelőtt, hogy bármi történhetett volna, és azt, hogy ő hívogat, nehéz lett volna úgy beállítani, hogy én hajtottam rá. Szóval szerintem mindenképpen érdemes elmondani, mert utólag könnyen félreérthető, félremagyarázható.

2016. ápr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
Ne mondd el neki!
2016. ápr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Alap, hogy elmondod. Ennek a kérdésnek nem is kéne felmerülnie,
2016. ápr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én elmondanám.
2016. ápr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyon jó barátok és egyszeri alkalom volt, akkor még nem tenném. Ha lesz folytatás, vagyis a barát nem adta fel a harcot, akkor viszont igen!!!

38F

2016. ápr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha olyan nagyon jó barátok szerinted bepróbálkozik a kérdezőnél?
2016. ápr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"7" reagálva

Mindenkinek lehet rossz napja, és nem bírja türtőztetni az érzéseit. Ha nem ért a szép szóból akkor van a probléma szerintem.

38F

2016. ápr. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem mostani kérdés de azért válaszolok :D

Velem is volt ilyen, nem is olyan régen. Alig, hogy összejöttem a párommal az egyik haverja bepróbálkozott nálam. Miután elküldtem melegebb éghajlatokra és elmondtam a páromnak megszűnt a probléma. Igaz az a haver azzal érvelt, hogy csak fel akarta mérni a terepet, hogy mennyire szeretem és vagyok megbízható stb...de ezt már eljátszotta a párom előző kapcsolatainál is. Nekem amúgy az furcsa, hogy ők (párom és haverja) azóta is találkoznak és ugyanúgy jóban vannak. Kissé nehezteltem emiatt rá, de megoldjuk úgy, hogy amikor ők találkoznak én nem vagyok jelen :D

2016. máj. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!