Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számotokra mi az átlagos vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra mi az átlagos vagy a normális? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sokszor olvasni olyan kérdéseket, hogy átlagos emberek úgy gondolják, nem találnak párt. Van aki átlagost, normálist keres mégsem találnak egymásra. Miért van ez? Nem lehet, hogy ezen jelzők jelentése nem teljesen fedik egymást a különböző emberek számára?


Gondolkodtam én is egy olyan kérdésen, hogy vajon hol merre és hogyan lehetne átlag, normális lányt találni. Na de mi az átlagos és mi a normális számotokra?

Később majd én is megpróbálom megfogalmazni valamennyire és leírni ide de egyelőre megvárom az első válaszokat :)


Ha gondoljátok úgy is lehet, hogy te fiú vagy lány vagy, számodra mit jelent a "normális" vagy "átlagos" a másik nem köreiben és, hogy te magad annak tartod-e lányként vagy fiúként, ha igen (vagy nem) akkor miért?


Köszi!


2016. ápr. 24. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Atlagos az nalam a kinezetre atlagos

Normalis meg az, hogy nem rbanc, nem golddigger, nem csokolozik mindig massal a buliban stb

2016. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20 eff
2016. ápr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
ez relatíve ! a nőknél átlagos=ronda!
2016. ápr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az már rég rossz ha valaki az általa kinézett lányról/srácról azt gondolja, hogy átlagos. Magyar átlagkereset is 110 nettó, mégse boldog vele senki. Le kell szarni, hogy a külvilág mit gondol, de neked ne legyen a kiszemelt átlagos, mert akkor nem leszel vele boldog, mert hát csak átlagos. Ez nem csak kinézetre vonatkozik. Ezeket a sorokat úgy írom, hogy egyáltalán nem vagyok jóképű, de nem tudnék olyan lánnyal bármit is elképzelni, aki átlagos, velem se tudnak. Meg kell találni a szűk keresztmetszetet, amikor mindkettőtöknek vonzóak vagytok külsőre-belsőre. Rohadt nehéz, nekem se sikerült, pedig rajta vagyok, de inkább egyedül, mint olyannal aki nem tetszik, mert ez nagyon inkorrekt a másik féllel szemben, és ezt nem szeretném senkivel eljátszani. 22/F
2016. ápr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

20 éves nő vagyok, magam átlagosnak tartom.


https://www.youtube.com/watch?v=9oKEyKWzAcI


A három férfi a videóban számomra átlagosak, mind arca, mind testalkatra, mind stílusra (ahogy az elején öltözködtek), és mindhármukat elfogadnám párnak.


Személyiségileg: minden átlagos ugye, ami nem számít különcnek. :D Átlagos a jókedvű és társaság közepe férfi is, átlagos a magának való, csendes férfi is.


Normálisnak az olyan férfit írnám, akivel lehet beszélgetni (nem csak a fociról, berúgásról, autókról stb, hanem művészetekről, irodalomról, nézetekről több dolgot illetően pl. melegházasság meg egyebek), normális az, aki nem korlátoz be, nem féltékenykedik, de érezteti, hogy szeret, megbízható, lehet rá számítani. Hűséges, nem lép félre.

Segítőkész és nem zsugori, nem nagyképű.

Ki lehet vele mozdulni erre-arra, de otthon is jól megvagyunk.


Átlagos, normális nőként ugyanezeket a belső tulajdonságokat képviselem.

Kinézetre is átlagos vagyok, hosszú barna hajam, barnás szemem van, 160 cm vagyok és 60 kg alatt, semmi extra.

2016. ápr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

csak a tudatlanok számára nyer értelmet az átlagos és normális jelző. Ilyen alap esetben nem létezik, mivel mindenki egy külön egészet alkot. Nem lehet párhuzamot vonni senki között. Csak egy bizonyos nézőpontból létezik átlagos. Ez a nézőpont egyenlő egy ítélettel. Milyen jogon ítélsz meg, kategorizálsz be másokat? Ezt elég sokáig lehetne fejtegetni, ennyi elég....


Szóval "átlagos"... ki szerint és miért? Kedvenc kérdésem. Szerinted az, szerintem meg nem érdekel. Olyan amilyen. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!

2016. ápr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6-os szerintem kapisgálja a dolgot.


Mivel minden ember egy külön világ így nem is lehet senki "átlagos". Illetve egy valamiben igen, de az inkább negatív jelző lenne számomra. Aki folyamatosan az éppen aktuális rétegdivatot követi fogyasztott termékekben, megjelenésben, szokásokban és viselkedésben egyaránt. De az ilyen besimuló emberek gondolják magukról leginkább, hogy egyediek pedig nem.


Ne sértés képpen mondom, de legtöbbjüknek 1 bites az agya. Van az amit ő és a hozzá hasonlók csinálnak meg van a más. A média erre akarja nevelni a tömeget, hogy van egy dolog amit ők sugallnak, a többi meg kilóg a sorból.


Szóval ez az átlagos dolog eléggé rossz jelző szerintem. Egyébként sem lehet emberi tulajdonságokban átlagolni mert nincsen mérce, nincs etalon.


Szóval inkább annak van értelme ha összegyűjtjük azokat a tulajdonságokat amiket szeretünk a másik emberben. Minél több ilyen van, annál összetettem személyiség a keresett személy. És valószínűleg annál nehezebb is megtalálni, de itt jönnek képbe az olyan dolgok, mint megértés, kompromisszumkészség, jellemfejlődés és társai.


Sokan elfelejtik, hogy az emberek egymásra is hatással vannak. Lehet, hogy én ma megismerek egy lányt aki dohányzik és alpári stílusban beszél de a kedvemért leszokik mindkét dologról. Azt a változást amin keresztül mész egy kapcsolat során, általában nem veszed észre mert fokozatos. Hosszabb idő után észrevehető vagy amikor hirtelen szakítás után egyedül találod magad ás rájössz, hogy ez az élet nagyon nem ugyanaz már, mint ami előtte volt.


Szóval én már úgy vagyok vele, hogy csak megyek bele a nagyvilágba és érdeklődve figyelem az embereket. Szívesen ismerek meg új történeteket, csodákat a világ eldugott szegleteiből és bízom benne, hogy egyszer valakinek én leszek az a csoda amit mindig is keresett. Ebből aztán egy elég szép közös jövő kerekedhet de tisztában vagyok vele, hogy ezért tenni kell.


Aki farkasok közt nevelkedik annak az a normális. Aki a toronyban a király lányaként, annak meg az. Szóval nem tudom van-e olyan, hogy átlagos vagy normális.

2016. ápr. 24. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!