Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rá bármi esély szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá bármi esély szerintetek, hogy egy 40 éves nő 19 év házasság után elhagyja a férjét ha az a kapcsolat már kezdetektől rossz?

Figyelt kérdés

Már első évben el kellett volna válnia, de akkor nem tette mert terhes lett, majd lett 2 gyermekük, egyik 18 másik 19 éves. A kapcsolatuk már csak olyan, mintha 2 idegen élne egy fedél felett.

Állítólag jó velem, tényleg nagyon szuper ha együtt vagyunk minden téren, de nem tudom mennyi időt érdemes várni erre.

volt valaki hasonló cipőben?


2016. ápr. 24. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne áltasd magad, volt 18 éve kilépni, de nem tette.

Ha heteken belül nem lép, soha nem is fog.

2016. ápr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én közel negyven évesen hoztam meg a döntést, és akkor rögtön léptem, csak úgy kerülhetett új férfi a képbe, hogy a házasságom már lezártam. Ha fél lábbal itt, fél lábbal ott van valaki, akkor kicsi az esélye, hogy kilép.

Annak ellenére, hogy a gyermekek felnövése tipikusan az az időszak, amikor a válások meg szoktak szaporodni.

2016. ápr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha akarta volna mér rég otthagyta volna a férjét....de az is lehet hogy várt egy olyan pasira akivel forró váltást tud véghez vinni, így nem marad egyedül és nem lesz annyira depis. Nagyon sok Nő kapcsolatfüggő, még akkor sem hagyják ott a férjüket ha már semmi sem működik, csak várnak a hercegükre akik majd megmentik és segítenek nekik tovább lépni.

Ha tehetem elkerülöm ezeket a helyzeteket,mert mindig van jó nagy adag sértődöttség a másikban, és gyakran olyan tulajdonságokkal ruháznak fel ami soha nem volt jellemző rám....Könnyen lehet hogy csak egy eszköz VAGY!!!

38F

2016. ápr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Több mint 10 éve ismerem őt, csak ez a kapcsolat most alakult ki, eddig nem foglalkoztunk egymással ilyen téren, csak távoli barátok voltunk. Ez most így 7 hónapja tart.


Csakhát nagyon rossz, hogy a férje mellett alszik minden este, nem beszélhetünk mindig, és igen tudom h kevés nő hagyja ott az amúgy szar, pocsék kapcsolatot, és igen persze jó lenne vele együtt lenni, de nem tudom meddig várjak még. eleinte úgy gondoltam adok ennek az egésznek 1 évet, de már most is rossz.

2016. ápr. 24. 20:01
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha fenntartja a látszatot, vagyis együtt alszik a férjével akkor nem erőltetném a dolgot.....csak egy kaland Vagy akivel feldobja a hétköznapjait, de semmi több. Tök felesleges zsarolnod, balhéznod, mert úgy sem lépne semmit, még azt is meg merem kockáztatni, hogy kizárólag a dugásról szól!!!

Minden nap hazamegy a családjához és a férjéhez?

Nyíltan felvállal Téged vagy csak titokban találkozgattok?

38F

2016. ápr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ennél bonyolultabb, a férje a kollégám.
2016. ápr. 24. 20:43
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem egy légtérben dolgozunk, de minden másnap összefutunk jónéhányszor.
2016. ápr. 24. 20:43
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát ez gyönyörű.....

Ehhez gyomor kell, de Ti tudjátok. Finoman szólva egy picit sem tiszteli a férjét, de ha ezt bevállalta akkor Téged sem sokra tart. belegondoltál abba, hogy ha ez kiderülne mi lenne a munkahelyeden? Megér ez neked annyit?

Ha valaki szeretőt tart, akkor legalább arra odafigyelhetne, hogy ne barát, ne munkahelyi kapcsolat és ne közvetlen szomszéd legyen.....

38F

2016. ápr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"a férje a kollégám"


Na hát ehhez őszinte gratulációm. Úgy alapból is gerinctelenek vagytok, hogy a nő a férje háta mögött dug félre, te meg férjes nőt dugsz, de hogy ráadásul kollégád is. És bele tudsz nézni a szemébe? Mert én elsüllyednék.

Ha már a nőben nincs annyi, legalább benned legyen már és ne kúrogass titokban egy házas nőt, akinek a férje ráadásul kollégád. Kiakasztóak az emberek, komolyan.

2016. ápr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
emberek.esendőek.csalnak és megcsalatnak.és könnyen ítélkeznek :)
2016. ápr. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!