Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak barátok vagyunk? Picit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barátok vagyunk? Picit bonyolult sztori.

Figyelt kérdés

Tavaly év végén jöttem át a suliba ahova most járok. Egy évfolyamtársammal kezdtünk jóban lenni, mindig csak beszélgettünk, nem volt semmi, mert bonyolult volt az életem, bár ezt nem tisztáztuk. Aztán kiderült, hogy teljesen ugyanolyan a zenei ízlésünk, eltelt a nyár, többet kezdtünk dumálni - facebookon. Megbeszéltük, hogy együtt megyünk majd társasággal koncertekre, de soha nem lett belőle semmi, valaki sosem ért rá. Aztán pár hónapja elmentünk a haverjaival egy pszichológiai előadásra, nagyon félénk volt igazából, alig beszéltünk. Mostanában viszont majdhogynem folyamatosan dumálunk, érdeklődik, poénkodunk, és hívogat hogy menjek velük ide-oda. Nagyon jóban lettem a legjobb barátaival, csodálkoztam is, mert elmondásuk alapján a srác még senkit nem hozott be ebbe a szűk körbe, ritkán is tud velük találkozni, de akkor én mindig ott vagyok.

Teljesen beleszerettem.

Van egy becenevem, amit ő talált ki, mindig úgy hív. Néha megoldja, hogy egymás mellett üljünk, és ha túl közel vagyunk egymáshoz, nem húzódik el. Visszahúzódó, érzelmes, de nagyon jófej srácról van szó, szerintem nem nyomulna soha, de nem tudom eldönteni, hogy most akkor tetszem-e neki, vagy nem. Facebookon mindenemet lájkolni szokta, és érdekes módon sosem beszél nekem a nőügyyeiről, és a haverjai előtt is tereli a témát.

Tudja rólam, hogy szinte csak fiúkkal barátkozom. Tegnap voltunk az egyik haverja koncertjén, aztán egész estét négyen töltöttük. Iszonyú jó volt. Állandóan kérdezgette, hogy akkor biztosan jövök-e, az este folyamán meg többször is, hogy "ugye nem bántad meg hogy eljöttél?" kérdeztem, hogy miért bántam volna meg? Azt mondja, nem tudja, de nagyon vigyorgott, amikor közöltem, hogy iszonyú jól éreztem magam. " Akkor jössz legközelebb is? " ezt is sokszor megkérdezte, én meg mondtam, hogy naná!

Nem igazán merek írni neki, a suliban kb sosem látom, mindig az osztályteremben ül. Most vettem olyan cigit, amilyet ő szív, nagyon gáz lenne kihívni hogy kér-e egy szálat? Tudom, nagyon béna a dolog, de nagyon félek, hogy pofára esek, és csak barátként tekint rám...


L/18 F/20



2016. ápr. 24. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez részéről sem barátság, szerintem hívd ki beszélgetni és tereld a témát a szerelem felé szép óvatosan aztán a többi rajtatok múlik.
2016. ápr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg "Visszahúzódó, érzelmes, de nagyon jófej srácról van szó, szerintem nem nyomulna soha", akkor neked kell kezdeményezni.
2016. ápr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%

Most lehet tuti megutalsz... de ... nem hiszem hohy hosszu tavra tervezne... (marmint egy ejszakanal hosszabbra...)

Ha fiu akart volna v.mit mar reg ... igy beprobalkozott volna... csokkal.. tul felenk meg annyira nem lehet ha elhiv... meg az is lehet hogy fogadott rad... de szerintem menj el elvezd ki es ne add neki konnyen magad..... nagyon remelem hogy tudtam segiteni... es kivanom hogy ne legyen igazam ;)

2016. ápr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem akarok nagyon egyértelmű lenni, ráadásul teljesen be vagyok fosva, ha a közelében vagyok. Tuti mondok valami hülyeséget. Nagyon jól érzem magam velük, és ha esetleg nem tetszem neki, nem szeretném hogy ebből gáz legyen, nem akarom elrontani a barátságot, úgy érzem, hogy megtaláltam a legjobb barátaimat.


Mit kérdezzek tőle? "van barátnőd" ? :D

2016. ápr. 24. 19:57
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem tobb mint baratsag. mert akkor nem kerdezne annyiszor h h erzed magad? jossz e maskor is? mert ha csak barat szinten erdekelned akkor nem akarna megbizonyosodni rola h legkozelebb is mesz vele barhova is..

ha eleg felenk akkor neked kell lepned. o mar lepett egyszer beengedett a zart barati korebe.

probald meg :) ha pofara is esel(amit nem fogsz) akkor legalabb megtudod h o is ugyan ugy erez mint te vagy sem

2016. ápr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát szerintem ha csak egy éjszakára kellenék neki, nem beszéltünk volna ennyit, és nem tisztelne ennyire, amikor beszélünk. Megnyílt nekem, érdeklődik, ennyi időt nem "pazarolna" senkire, ráadásul ez a srác - a barátai alapján is - pont nem olyan.


Meg arra gondoltam, hogy talán azért a haverjaival hívott el, hogy ne legyen túl egyértelmű, mégis tudjunk együtt lenni.

2016. ápr. 24. 20:00
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A barátai már elmondták a lényeget, hogy Rajtad kívűl még senkit nem hozott magával és visszahúzódó.

Szóval a lényeg az, hogy tapasztalatlan ezerrel, és nehezen mutatja ki az érzéseit, de érdeklődik irántad, fontos neki, hogy jók érezzed magad. Szerintem nincs felkészülve arra, hogy kettesben maradjon Veled, ahhoz még fejlődnie kell. Ha segítesz neki, akkor hamarabb fogtok előrébb lépni a kapcsolatban és fogadni mernék rá, hogy nagyon hálás lesz miatta.

38F

2016. ápr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
Szerintem az együtt cigizés jó ötlet. Igazából, ha többet akarna, mint barátság, akkor egyszer elhívhatna kettesben is valahova, mert ez így tényleg csak barátság szint. Mindenesetre kezdésnek jó az ötleted, remélem adsz neki egy kis bátorságot ezzel és elhív randira.
2016. ápr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!