Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hat rátok, ha a másik sír?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hat rátok, ha a másik sír?

Figyelt kérdés
engem pasiként eléggé érzékenyen tud érinteni
2016. ápr. 24. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát engem is elég érzékenyen érint. Bár attól függ ki, de ha nőről van szó (férfit még nem láttam sírni), akkor általában igyekszek megölelni, az úgy érzem, mindenkit megnyugtat.
2016. ápr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem szörnyű volt,-párom édesapja temetésén,annyira tehetetlennek éreztem magam,hogy nem tudok a másikon segíteni...
2016. ápr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én (N) általában ok nélkül ritkán sírok, vagy ha vki - vmi kiborít...ha a párom tett valamit, és amiatt sírok, akkor ha belátja, hogy megbántott és igazam van, akkor Ő is velem sír, mert teljesen átérzi a helyzetet. Utána persze megbeszéljük és egyből minden jó, én nagyon-nagyon szeretem, hogy Ő ennyire empatikus és érzékeny.
2016. ápr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az ismerőseim körében talán én vagyok, aki legtöbbet sír, pedig érzelmileg sokkal stabilabb vagyok, mint néhány barátnőm. Csak simán előbb jön ki, és épp ezért nem jelent olyan sokat. Az kicsit rossz érzés, hogy sokan nem tudják, hogyan kezeljék, pedig csak hagyni kéne, mert ha kérdezgetik, mi a baj, az csak ront a helyzeten. Főleg hogy néha akkor is sírok, ha nagyon dühös vagyok, nem pedig szomorú.

Remélem, nem baj, hogy off, csak próbáltam más szemszögből megvilágítani a helyzetet. 22L

2016. ápr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokat sírtam, sírok mások előtt, utálom ha kérdezgetnek vagy vigasztalni próbálnak, nagyon nehéz vissza fognom magam hogy ne reagáljak ilyenkor bunkón. Ha mások sírnak azt a szituációból adódóan nyilván figyelembe veszem, de egyébként békén hagyom, az ég világon semmi közöm hozzá. Nekem az a véleményem hogy pont az a baj hogy az emberek nem tudják kezelni ezt, meg sok minden mást se, talán ezért próbálnak sokan mindenképpen segíteni a másikon, nem bírják meg állni, mert nem képesek elfogadni hogy a világ tele van fájdalommal, amin úgyse lehet változtatni,... s ha valaki a közvetlen környezetükben mutatja ki (mert az sírás nélkül is jelen van) hogy szomorú vagy épp dühös akkor az irritálja őket.
2016. ápr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ~OnLány~ ***** válasza:

Engem is érzékenyen érint.

Ha a barátom sír valamiért(érzékeny típus,vannak alkalmak,amikor kijön belőle),akkor van,hogy én is elsírom magam,próbálok segíteni.

Én mindenen elsírom magam..ha dühös vagyok,ha megjött a havim,ha hisztis napom van,ha fáj valamim,ha elérzékenyültem,ha boldog vagyok,ha büszkeség tölt el,elég sok esetben.


Szóval ez miatt is nehezen viselem el,ha valaki pityereg,akárki,megsajnálom,próbálok segíteni.

2016. ápr. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!