Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak tényleg nem szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg nem szeretik az "elférfiasodott" nőket?

Figyelt kérdés

Aki karrierista, szereti a munkáját, nem háziasszony típus, de főz magára és rendben tartja a lakását. Ha összeköltözne valakivel, elvárná, hogy minden házimunkát ketten végezzenek. Nem riad vissza a "férfimunkáktól", simán fölfúrja a falra a polcot, lenyírja a füvet, tud fát vágni. Gyereket csak úgy vállalna, ha a férj maradna otthon a gyes nagy részében.

Szeret irányítani egy kapcsolatban, határozott személyiség, de mégsem akar magam mellé egy papucsot.


2016. ápr. 28. 05:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
67%
Tényleg nem!
2016. ápr. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
40%

"Gyereket csak úgy vállalna, ha a férj maradna otthon a gyes nagy részében.

Szeret irányítani egy kapcsolatban, határozott személyiség"


Na, ezt nagyon nem szeretjük.

2016. ápr. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
De miért ne maradhatna otthon? Az ő gyereke is.
2016. ápr. 28. 07:13
 4/26 anonim ***** válasza:
32%

Mert amióta kb. világ a világ, a nő "dolga" a gyermeknevelés. Ő hordta ki, ő szülte meg, ő szoptatja. Sokkal szorosabb kezdetekben egy anya-gyermek kapcsolat, a férfi csak asszisztálni van ilyenkor jelen.

Csak azért elvenni a szoptatás örömét egy babától, mert te dolgozni akarsz és nem vagy ott, hogy hamiztasd, elég önzőség. A gyerek pedig pont arról (is) szól, hogy levetkőzzük önzőségünket, és valaki másért éljünk.

2016. ápr. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
21%
Nekem nincsenek karrierista ambícióm, szoval szívesen maradnék otthon gyesen. Viszont egy kapcsolatba a ferfi irányít, es nagyon utálom, ha a no próbálja ezt átvenni. Mar nem tudom, hol volt ez a mondás, ferfi a fej, de a no a nyak. Ha észérvekkel, vagy női praktikákkal meggyőz, legyen. Ha te irányítász akkor a férfibol papucs lesz idővel.
2016. ápr. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%
Hát ezeket a dolgokat alaposan át kellene beszélnünk,mert van néhány pont ami nem egészen világos,de elméletben részemről megoldható lenne ha mindkét fél így látja/látná logikusnak.
2016. ápr. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
97%
Eleve sokan az okosabb nőktől is félnek,nem,hogy a karrieristától.Erre jó példa a barátnőm is,aki matek-fizika tanárnak tanul.
2016. ápr. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez a gyes téma jobb ha kereset függvénye. Ideálisabb esetben az megy el, akinek alacsonyabb a fizetése, mert így kevesebb pénztől esik el a család. Ha a nő többet keres, akkor nem biztos, hogy rossz döntés, ha a férfi marad otthon a gyerekkel. Ha közel azonos a fizetés, akkor megbeszélés kérdése.


Ugyan nő vagyok, de én sem hinném, hogy a férfiak szeretnék az ilyen nőket. Határozott és önálló vagyok, ha arról van szó. Most akarom megtanulni a famegmunkálást, egyszerűbb elektronikát hobbiból, fel tudok fúrni egy szöget a falba, szeretem a munkámat, tovább akarom képezni magam, haladni, de ez nem jelenti azt, hogy mindenáron irányítani akarnék. Úgy gondolom egy kapcsolat 2 emberről szól, nem csak az én akaratomról, vagy a másikéról. Valamiben párom dönt, van, amiben én, megbeszélünk mindent, és ez lenne normális. Legalábbis szerintem.

2016. ápr. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
86%
Férfi irányít a kapcsolatban??? Ez új! Az hittem azért párkapcsolat,mert két egyenrangú fél van benne,akik közösen döntenek! Egyik se akarjon "irányítani"!
2016. ápr. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
77%

Hát, ha úgy vesszük én is elférfiasodott nő vagyok, mert független vagyok, szeretem a munkámat, többet keresek mint a férjem és otthon mindketten kivesszük a részünket a házimunkából. Azt azért nem várom el, hogy a férjem legyen majd itthon a gyerekkel. Ha gyereket vállalunk, akkor az lesz az első, hogy neki jó legyen. Azt a 2-3 évet megéri rászánni, a gyerek érdekében. Irányítani viszont nem szeretek, mindig is úgy gondoltam, hogy a párkapcsolatban közösen döntünk, egymásért vagyunk. Sose irányítanám a férjem, és midnig is elzárkóztam azoktól a férfiaktól akik szerint a férfi a "fej".


Ettől függetlenül szerintem amit te leírsz az taszító lehet. Ez nem egy független nő jellemzése, hanem egy erőszakos, makacs, túlzottan feminista nőé, aki kezdi elveszíteni minden nőiességét. 25/N

2016. ápr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!