Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt mar olyan hogy sokaig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar olyan hogy sokaig bele voltal zugva valakibe pedig semmi sem tortent koztetek?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 28. 09:30
 1/10 Blade Bone ***** válasza:
Azért a levegő érezhetően izzodt. :D És még tart, így is fog maradni amíg nem lesz az enyém. :v
2016. ápr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Velem most van. Még nincs köztünk semmi, de teljesen odavagyok a lányért, mert olyan jól érzem magam vele, olyan jó a humora, olyan szépen rajzol, hasonló az érdeklődési körünk, talán a személyiségünkben is van valami hasonló. Lehet ,hogy ez még csak fellángolás, de mégis úgy érzem, hogy teljesen belé szerettem, mindenesetre csak szépen lassan közeledek hozzá, mert egy suliba járunk és nem akarom elrontani. Még nem vagyunk annyira jóban, de érzem , hogy ebből még bármi lehet, mivel általában pozitívan reagál, ha keresem a társaságát, meg ős is szívesen jön a közelembe.
2016. ápr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Volt, 16 évesen
2016. ápr. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Volt, éveken át voltam így belezúgva valakibe. Időközben próbálkoztam más pasikkal is, de aztán mindig "visszatértem" hozzá.
2016. ápr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van,jelenleg osszejovoben vagyunk:-)
2016. ápr. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

12 éves koromtól kezdve 15 éves koromig csak egy srác járt a fejemben. A felettünk lévő évfolyamra járt. Nem mondtam senkinek, hogy tetszik, neki aztán főleg nem. Egyébként volt "barátnője", az egyik osztálytársa, mindezen az időszakban végig. De amikor a folyosón elment mellettem és köszönt, és közben a tekinteteink találkoztak... Még mindig emlékszem, mennyire megdobbant csak ettől a pici szivecském akkoriban :D


Nagyon izgalmas volt, most kicsit nosztalgikus érzéssel gondolok erre a plátói szerelemre.


Egyébként egy-két éve nyáron találkoztam vele, valahogy összeakadtak a társaságaink. Megváltozott, nem feltétlenül előnyére, de azért az érzelmek emléke még mindig erős volt, és éreztem azért a vonzódást irányába. Még lehetett is volna valami, mert szerintem akkor már viszonzott volt az érdeklődés, de én jó kislány vagyok, párkapcsolatban, nem használtam ki a lehetőséget.

2016. ápr. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1 éve tart.26L
2016. ápr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én sajnos most ilyen helyzetben vagyok.Elkezdtem ismerkedni egy sráccal kb 2 hónapja,eleinte teljesen odavolt értem,folyton keresett,találkozni akart,nagyon aranyos volt.Eltelt 2-3 hét,én fülig belezúgtam,ő viszont megijedt egy kapcsolattól(még nem volt barátnője)én pedig hoppon maradtam.Borzalmas érzés,hogy elérte,hogy belezúgjak,aztán rájön,hogy mégse akar kapcsolatot.Már 1-2 hete nem beszélek vele,de még mindig ő jár az eszemben...remelém hamar túlleszek rajta.


Plusz gimiben nekem is voltak plátói szerelmeim,amit az egyik válaszoló is írt,de az nem volt kínzó,inkább izgalmas volt,hogy nem tudtad,vajon a másiknak is bejössz-e...csak az ábrándjaimban éltem:)

20L

2016. ápr. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Még gimnáziumban volt egy lány; nagyon jóban voltunk, de ahogy megérezte, hogy én többet érzek iránta, valamivel távolságtartóbb lett. Azóta talán csak egyszer találkoztunk vonatról leszállva, és a kapcsolatot sem tartjuk.


Azóta nem voltak ilyen mély érzéseim anélkül, hogy viszonozva lettek volna.

2016. ápr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam mindig ez van, mert tudom, hogy soha senkivel sem lehet kapcsolatom, csak a vágyakozás marad.
2016. ápr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!