Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ne húzódjak el, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne húzódjak el, ha közeledik? Szeretném, ha történne valami, akkor miért nem engedem? 26L

Figyelt kérdés
Nem tudom, mennyire klasszikus a problémám, ismerkedem egy idősebb férfival, neki sok kapcsolata volt. Nekem a 2.lenne, mindig megfogadom, hogy nem lököm el, az aktuális pillanatban mindig elhúzódok, semmi bajom vele, ezt vele is éreztetni akarnám. Nem engedem sose, hogy történjen valami. (Ő azt hiszi, valami bajom van vele.) Ennek az oka az, hogy bár szépnek tartanak, de kevésnek találom magam hozzá minden téren. Én nem is merek közeledni, szeretném, de félek, nem tőle, attól, hogy csalódik bennem. Hogy beszéljem ezt meg vele?
2016. ápr. 28. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont így, ahogy ide leírtad.

Elmondod neki, hogy félsz.Ha intelligens, hidd el, hogy el fogja oszlatni a félelmeidet.Mennyivel idősebb mint te?

2016. ápr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak meghúzni akar, kell neki a friss hús. Az tartja fiatalon.
2016. ápr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
10 évvel.
2016. ápr. 28. 11:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne hallgass #2-esre, biztos irigykedik.

Mi hatalmas korkülönbséggel élünk fantasztikus nemi életet, illetve boldog párkapcsolatot.

#1-es voltam.

2016. ápr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

10 év az semmi, nem sok.Fiatal még ő is.Amit írtam.Elmondod neki, hogy izgulsz, félsz, nem vagy eléggé biztos magadban.Meg fog nyugtatni, bár azt jó lenne tudni mióta vagytok együtt, hisz nem mindegy az sem, mióta vár rád.

Amúgy azt írod, hogy csinos nő vagy.Akkor hol itt a gond?Az hogy ő tapasztaltabb, ugye?Ugyanmár, legalább nem neked kell megmutatni hova nyúljon és hogy.Ne izgulj.

2016. ápr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

26 és 36 az semmi.


Ha igazán vonzódnál hozzá,nem lenne kérdés. Ne szivasd tovább és keress inkább mást.

2016. ápr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben az a legjobb megoldás ha az általad megválasztott pillanatban tudatod vele az érzéseidet,így felkészülten tudsz szólni hozzá.Azt is mondd el neki,hogy miért viselkedsz így vele,legyen tisztában a teljes igazsággal,így nem kell értetlenül állnia a viselkedésed előtt.

Szerintem ettől nem fognak változni az érzései,bátran elmondhatsz neki mindent.:)

2016. ápr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!