Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők/Lányok! Ti nem a származás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/Lányok! Ti nem a származás alapján döntitek el hogy kivel jártok? Hanem inkabb kinézet alapján?

Figyelt kérdés

gondolok arra ha pl cigány a pasi/fiú

es számít a bőrszín vagy ha kicsit barna vagy alapbol az illető?,


2016. ápr. 28. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Mindig a külső számít! Aki nem ezt állítja az hazudik.
2016. ápr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Többféle cigány népcsoport van... Akik még egymást is utáják, nem tudom melyikre gondolsz. Egy beás vagy romungro cigánnyal el lehet haverkodni, de egy oláh, gábor vagy szinti cigánnyal kevésbé.


Valamilyen szintek kell, hogy számítson. Nyílván nem azonnali elítélés szintjén, de a cigányok akárhogy is keverik a liberálok a levest eltérő kultúrájúak. Ami nem mindig jelent rosszat, de vannak dolgok amikre számítani lehet náluk: harsányság, közvetlenség, gátlások alacsonyabb szintje, hevesség, temperamentumosság, hirtelen harag, sokaknál lustaság (inkább mondanám úgy, hogy a dolgok könnyebbik végének megfogása), irígység, az a tipikus "cigányfufang" ami gyors éjszárás és a sunnyogás keveréke, arany túlzott imádata, akcentus "a helyett gyakori á kiejtés vagy é helyett í betű - ne öljetek meg ezeket a példákat hallottam: "pízfelvít, segíjke, árányom, álmáfá".


Egyéni dolog ki mennyire kedveli őket vagy sem... A rokonságával lehet bajod, mert a primitívebb fajtája nem rajong a "gádzsókért" a tradíciókat követőek pedig szeretik cigányhoz adni a lányaikat, sokszor már kiskorban "elígérve".

2016. ápr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sunshinedoll ***** válasza:
32%
Engem a származás nem érdekel. A bőrszín meg még kevésbé.
2016. ápr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Blade Bone ***** válasza:
A Gábor és a Szinti cigányok azok milyenek? :D
2016. ápr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4


Gáborcigányok: [link]


Szinti (szintók, de itt csak szintiknek nevezték őket az öregek) cigányok: [link]

2016. ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kövezzetek meg de nekem számít. Nem mondom hogy soha elő nem fordulhatna hogy cigány arab vagy török stb legyen a párom de azokat a férfiakat célom kerülni akik olyan kultúrából származnak ahol a nők nem egyenrangú felek.

A bőrszín egyébként nem érdekel.

2016. ápr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Cigány származásúval nem járnék és nem azért, mert nem láttam még külsőre vonzót(mert de). Sokkal inkább a kultúrájuk miatt nem, mivel tőlem nagyon távol áll ez a dolog, és előbb-utóbb úgyis szakítás lenne a vége emiatt.

A bőrszín meg külsőség, ami vagy tetszik vagy nem. Fehérből és barnából is vannak árnyalatok amik kifejezetten tetszenek és vannak amik nem. Például a nagyon fehér rózsaszínes árnyalatú bőr sem tetszik, ami könnyen kipirul. Ugyanígy a barnából is a nagyon fekete nem tetszik, mert szinte eltakarja a vonásokat. De a bőrszín nem olyan dolog, ami miatt nem jönnék össze valakivel, ha minden más tetszene.

Exemnek például kreol bőre volt és az például nagyon tetszett.

2016. ápr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Cigánnyal szóba sem állok, nemhogy kapcsolatba lépjek vele. De eleve sem szeretem a barna bőrt, úgyhogy ha cigány, ha nem...nem jön be, nem is foglalkozom vele. De ugyanúgy arabbal, indiaival, törökkel sem állok szóba.
2016. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Cigány fiúm volt - és nem azért mondom, de néhány fehérember igazán tanulhatna tőle.


Amúgy totálisan más kultúra szóba se jöhetne. Arab ilyenek... Ott ritka az a hely ahol egy nőt megbecsülnek és nincs kedvem "korán" kelni, ha értitek mire gondolok :D

2016. ápr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!