Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te randiznál egy "favágószexuá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te randiznál egy "favágószexuális" pasassal?

Figyelt kérdés
[link]
2016. ápr. 28. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

besz@rás


megyek és vágok egy kis fát :D

2016. ápr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Engem a felsorolt dolgok közül egyedül a hosszabb szakáll zavarna. Igazából a férjem is hasonlóan néz ki, bár inkább slamposnak mondanám mint bármilyen szexuálisnak.
2016. ápr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
A szakállt leszámítva, nagyon férfias. Bár tulajdonképpen a szakáll is az, csak nekem az nem jön be. Viszont szakállastól is százszor inkább egy ilyen típusú férfi, mint mondjuk egy sminkelt.
2016. ápr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezek a jó kis cikkek.:-D
2016. ápr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem
2016. ápr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A tetkó miatt nem, egyébként igen. A férjem is ilyen szexis manó. :)
2016. ápr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, főleg ha bútort is készít nekem. Az mindig kell.
2016. ápr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Ejj, ezek a nyomoronc, kitalált, barom cikkek. :D A hasonszőrű netmagazinok, ontják a baromságot meg a sódert magukból. Új irányzat? :D Ne röhögtessétek már ki magatokat. Minden zagyvaságot kitalálnak, összehordanak, csak hogy olvassák a semmitmondó sz@rságokat.
2016. ápr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Trendek jönnek mennek. De ilyen férfi típus mindig is volt - tudom mert nekem ez a zsánerem. ;) csak most "felcimkézték"... ezt is..
2016. ápr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Pont ilyen vagyok csak fejsze nélkül,de nem gondoltam,hogy egyszer majd ilyen névvel fognak illetni.

Párszor hasonlítottak Jézushoz,az azért nem esett jól mert szerintem egyáltalán nem hasonlítok rá,akkor inkább már egy favágóra.:)

2016. ápr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!