Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak barátság?

Figyelt kérdés

Egy évfolyamon vagyok a sráccal, tavaly jöttem át, akkor kezdtünk el beszélgetni. Kiderült nagyon hamar, hogy ugyanolyan a zenei ízlésünk, és az érdeklődési körünk, elkezdtünk dumálni, de hosszabban csak facebookon. Nyáron is váltottunk pár szót, akkortájt kezdett el koncertekre hívogatni, hogy fussunk már össze baráti társasággal. Én is hívtam, de valahogy sosem jött össze, hogy találkozzunk. Az utóbbi időben egyre többet kezdtünk el beszélgetni, sőt, napokon át folyamatosan. Voltunk már együtt koncerten a barátaival, eszméletlen jól éreztük magunkat.

Természetesen teljesen beleszerettem.

Főleg ő szokott rámírni, mostanában elég gyakran tette meg, kitalált nekem egy becenevet is, úgy hív. Szembetűnően figyelmes, udvarias, érdeklődő velem, és a legjobb barátai szerint én vagyok az egyetlen akit behívott ebbe a szűk baráti körbe. A koncertek előtt mindig 600x megkérdezi, hogy ugye akkor jövök-e, és a este folyamán is többször is kérdezgeti, hogy ugye jól érzem magam.

Kettesben azonban nem szoktunk lenni. Mivel egy suliba járunk, de sosem látjuk egymást kb, elkezdtem viccelődni, hogy össze kéne futni - főleg mivel ma volt az utolsó nap - de kikerülte a témát, kétszer is. Ez nagyon aggaszt, nem tudom eldönteni, hogy mi van. Egyébként elég mély beszélgetéseink vannak - már amennyire ezt a net korlátai megengedik - és ugyan félve, de elmondta, hogy nincs barátnője, és vágyik már egy kapcsolatra.

Rendkívül mély érzésű, de mosolygós srácról van szó, nagyon barátságos, azonban szerintem nehezen nyílik meg - nekem mégis megtette.


Akkor most hogy is van ez?


L/18, F/20



2016. ápr. 28. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet, hogy többet szeretne barátságnál, csak nem tud/mer kezdeményezni. az sem kizárt, hogy fél tőle, hogy a barátságotok bánná, ha kikezdene veled, ezt pedig nem szeretné megkockáztatni és magában vívódik, hogy mit is lépjen - én is voltam ilyen helyzetben (többször is), nem kellemes sajnos.


próbáld megbeszélni a dolgot vele. nehéz szóbahozni és feldolgozni is, de biztosan sokkal könnyebb, ha a másik is részt vesz benne és nem csak találgatások és feltételezések alapján hoz döntést az egyik fél...

2016. ápr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De attól még találkozhatnánk a suliban, nem? Amikor a barátaival megy bulizni - nagyon ritkán van ilyen - akkor én is mindig ott vagyok. Nem merem tőle megkérdezni, mert én is félek tőle, hogy elvesztem őket, mert talán kínos lenne ezek után.

Vagy, a másik ok talán, hogy azt hiszi szerintem, hogy van barátom. Pár hónapja szakítottunk, pont amiatt, mert szerelmes lettem másba.

2016. ápr. 28. 15:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden baj okozoja a félelem. Mennyi kapcsolat megy tönkre mert félelemből nem volt megbeszélve valami - holott csak meg kellett volna dumálni.
2016. ápr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még az sem.
2016. ápr. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!