Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagy elvárás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy elvárás, hogy egy férfi ne a szüleivel éljen, legyen autója, és 130e felett keressen?

Figyelt kérdés
Persze mindezt nem a fiatalokra vonatkoztatva hanem a 30 + korosztályban. Szerintem, és minden barátnőm, édesanyám szerint ez alap dolog, ismerkedéskor fontos szempont. Mert aki 30 felett odáig sem jutott el, hogy ne anyucival éljen, legyen jogosítványa és akár egy 15 éves 300 ezer forintos autója, és 130e körül legyen a fizetése, ami a mai világban nevetségesen kevés is- azzal nem érdemes családot alapítani. Főleg úgy ha a nő is autóval, hiteles lakással rendelkezik, és ő is megkeresi ezt az alapvető összeget. Mégis sokan felháborodnak, ha nem ismerkedek velük, mert ezalatt az alapvető színvonal alatt élnek, és ezt be is vallom. De álljon már meg a menet...manapság már a nő a kenyérkereső a családban? Mit várnak ezek a férfiak, hogy a szüleitől majd beköltözik hozzám ingyen, én meg furikázom őt meg a gyerekeinket a családi nyaralásra? Mintha egy fordított világba csöppentem volna. Évszázadok óta az az elfogadott, hogy a férfi tartja el a nőt, és a gyerekeket..Manapság ez átváltozott a nagy egyenjogúság miatt, arra hogy a férfi és a nő egyenlő részben vállalják az anyagi terheket. De úgy látom, hogy mostmár kezd ezis átfordulni, sok életképtelen férfi elvárná hogy a nő legyen az aki megad neki mindent. És ez a nevetséges, hogy a sértődött pasik jönnek ezzel a szöveggel, hogy anyagias p1csa. Mintha én gazdagságot várnék el, vagy azt hogy beleülhessek a jóba. Aki szerint a fenti feltételek gazdagságnak számítanak, az tényleg nagyon rossz körülmények között élhet.
2016. ápr. 28. 16:47
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
68%
nem
2016. ápr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
97%
Pesten élek, mi a tökömnek legyen autóm? A többivel egyetértek, de az autó számomra érthetetlen, ha nyaralni megyek max bérlek arra a hétre, de azért hogy az utcán parkoljon 11 hónapig nem kell autó.
2016. ápr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
58%
Jaja a férfinek legyen pénze háza autója 30 éves korára (nettó 130-ból), a nő meg mehet az ékszerboltba. Teljesen normális.
2016. ápr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
50%
"anem a 30 + korosztályban" Nem nagy elvárás!
2016. ápr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
Mi vidéken élünk, itt van létfontossága az autónak, nagyvárosokban nyilván nem olyan fontos.
2016. ápr. 28. 16:52
 6/48 anonim ***** válasza:
38%
Miért kölcsön egy 300 ezres (nyilván kellőképp szar) autóra valaki, ha semmi szüksége rá? Azért, hogy beletehesd a segged?
2016. ápr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
43%
Csak azt nem értem egyébként ha ott egy 6 szobás ház nappalival konyhával 3 fürdővel, udvarral, 2 garázzsal akkor mi bajod van vele, hogy a szüleivel él? Vidéken ez teljesen normális.
2016. ápr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
58%
Az autó szerintem felesleges Budapesten, kivéve, ha vállalkozó valaki. De a többi az nem nagy elvárás.
2016. ápr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
52%

Szintén a minek autó elv követője vagyok és van jogsim nem azért nem kell (és nem pesti :-D) ... Jó mondjuk én másban is eléggé különc vagyok a fogyasztói társadalom szemszögéből :-D

Viszont azt máig nem értem, hogy 130-ból hogy lehet megélni? :-(

Mondjuk, hogy ne anyucival lakjon egy férfi szerintem alap, onnantól, hogy befejezte az iskoláit minimum (de hamarabb is le lehet szakadni).

2016. ápr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
39%

nagy! ti hol éltek? a 4 millió koldus országában legyen autód lakásod a nő meg visz 2 táska bugyit és kész.. nevetségesek vagytok!

Valamiért Magyarországon divat azt hinni, hogy a saját ház és lakás alapvető joga mindenkinek, függetlenül az anyagi helyzettől. Meg kell nézni, hogy nálunk messze fejlettebb országokban sincs így, nemhogy itt a szegénységben hitelországban.

2016. ápr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!