Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tegyek? Nem akarom feladni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek? Nem akarom feladni az államimat!

Figyelt kérdés
Barátnőm anyja a kapcsolatunkat tökreteszi. Barátnőmet a sírásba kergeti, állandóan vitáznak hogy hagyjon ott. Barátnőm most azt akarja, hogy mennyünk ki egy évre külföldre és vegyünk lakást. Én nem akarok menni, tudom szemétség de nekem álmom hogy történelemből meglegyen a PHD-m. Én úgy gondolom, hogy ha most abba hagyom a tanulást nem fogok többé újra neki állni.

#i6i
2016. ápr. 29. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Barátnőd kimegy nélküled,megtalálja álmai pasiját s az anyja is boldog lesz,te meg itt megtalálod álmaid nőjét.
2016. ápr. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Történelem diplomával lehet keresni és külföldre menni? Egyébként próbáld befejezni a tanulmányaid az az első csak akkor érdemes kimenni.
2016. ápr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Barátnőm anyja a kapcsolatunkat tökreteszi."


Az anyucinak van olyan hatalma, hogy tönkretegye a kapcsolatotokat? Ha ti hagyjátok, akkor biztosan.


Miért nem tudtok itthon összeköltözni és az anyját mindenből kizárni?

Gondolom a barátnőd csak menekülni akar az anyjától, ez gyáva viselkedés.

Azt hiszi, hogy így a probléma meg lesz oldva? Kétlem.


Éljetek itthon együtt.


Az álmodat pedig senkiért se add fel!!!

2016. ápr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem szemétség, hogy van egy álmod és szeretnéd megvalósítani.

Az viszont elgondolkodtató, HA a párod tud róla, és figyelmen kívül hagyja.

Anyósjelölt: talán ha hangoztatjátok előtte, hogy esküvőben gondolkodtok, és hány unokát fogtok neki összehozni, akkor megenyhül a határozottságotok láttán és elfogadóbb lesz.

2016. ápr. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 opened paradise ***** válasza:
48%

Lenne egy kérdésem.

Ha van pénze külföldre költözni,akkor miért nincs arra,hogy ne az anyjánál lakjon,hanem egy kerülettel arrébb?

2016. ápr. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%

Hm... a történelem Phd-hez valami érettségi is belépő követelmény - ez az írásmódodról jutott eszembe.


Amúgy meg én megmondtam apámban, hogy bizony felségül veszem azt akit... aztán vagy két évig nem beszéltünk.

Nem kell ahhoz külföldre menekülni!

2016. ápr. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!