Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt meg olyan ferfi vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt meg olyan ferfi vagy no, aki tudatosan hazasodott?

Figyelt kérdés
ugy ertem nem feltetlen dult mar a szerelem, vagy mar nem voltak olyan erossek az erzelmek, de tudvan, hogy osszeilletek, hogy szeretet van es megertes hazassagot kotottetek az adott illetovel..
2016. máj. 4. 12:55
 1/4 aperitif ***** válasza:
Igen. 17 év együttélés után házasodtunk össze, kifejezetten gazdasági okok miatt.
2016. máj. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én kizárólag szerelem nélkül volnék hajlandó házasodni.
2016. máj. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így házasodtam, de válás lett belőle, mert idővel mindketten elkezdtünk többre vágyni.
2016. máj. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én így házasodtam, nekem a szerelem dolog nem jött be, hiába voltak viszonzott, nagy szerelmeim, az élet mégis úgy hozta, hogy sosem jött velük össze. Aztán mentek az évek, és egy jóravaló, tök jófej, egyáltalán nem ronda fiú lett oda értem, és minden olyan egyszerű lett, így hagytam, hogy történjenek a dolgok. Nagyon össszeillünk, minden o.k., igaziból boldog vagyok, szex is jó, de nem ajánlom ezt bárkinek. Én nagyon racionális nő vagyok, de velem is megesett egyszer, hogy házasság alatt szerelmes lettem valaki másba (kölcsönösen), jegeltük a dolgot, mert én tudatos vagyok, és kész. De ez nem menne minden nőnek.

Márpedig, ha valaki nem szerelemből házasodik, annál is beköszönhet a szerelem - egy másik ember irányába. Szóval én nem javaslom ezt, bár nekem működik végül is.Illetve a férjem pont tegnap kérdezett rá arra, hogy szerintem nekem ő volt e nagy igazi, vagy ő nekem csak ilyen B verzió, mert benne néha ez megfogalmazódik, hogy én így gondolom...

hát nem irigylem a férjemet...

2016. máj. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!