Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak az exemnek születésnapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak az exemnek születésnapja alkalmából?

Figyelt kérdés

Tudom...pitiáner egy kérdés, de azért kíváncsi vagyok a válaszokra :D


Ezzel a fiúval igazából sosem volt komolynak mondható a kapcsolatom, inkább csak az a fajta "jól érezzük magunkat együtt, sokat nevetünk" viszony volt, tehát inkább barátság extrákkal (szerelem ha nem is, szeretet mindenképpen érezhető volt). Fél évig tartott. A szakítás is elég semlegesen alakult, hirtelen jött távolság miatt történt, ő mondta ki, de én is gondolkodtam rajta. Reménykedtem egy darabig, hogy legalább néha fogunk beszélni, elvégre mindkettőnknek fontos volt a másik. Ehelyett kb le se tojt (vagy lehet, így egyszerűbb volt számára az elengedés), nem beszéltünk azóta, amiért én nehezteltem rá. Azóta van párom, néhány hónapja neki is.

A lényeg: ő nem írt születésnapomra, de én gondolkodom, hogy felköszöntöm (legalább Facebookon). Csak a jóindulat vezényelne, mert én TÉNYLEG örülök, ha boldog, és jó is annak látni. Legyek én az "okosabb / kedvesebb" fél? Ti mit szólnátok a srác helyében?


Előre is köszönöm!

22/N



2016. máj. 4. 23:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Mi a fenéért akarsz neki írni? Ha érdekel ne csak születésnapján írj rá, ha meg nem akkor meg szard le.
2016. máj. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%

Minek??

Neked is van már párod.

Neki is.

Ő se írt a te szülinapodon.

Nem elég meggyőző?

2016. máj. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Nem arról van szó, hogy nem érdekel! Szerintem épp hogy kifejtettem a kérdésemben, hogy ő nem mutatott érdeklődést felém, de én mint NŐ, nem fogom ráerőltetni magam. Pláne, ha neki a 0 kapcsolat tartás kellett az elengedésemhez. Ezt csak egy apró gesztusnak gondoltam. Ennyire rossz ötlet lenne?

2016. máj. 5. 00:01
 4/13 A kérdező kommentje:

Ő sem írt, csak én szeretek lenni az okosabb illetve a kevésbé makacsabb fél...aki mondjuk megmutatja, hogy így is lehet kezelni valamit. Az pedig hogy van párom...miben akadályoz? Az exemre még a kapcsolatunk során is inkább barátként tekintek vissza...nem hogy ennyi idő után! :D

Na mindegy, azért köszönöm a véleményeket!

2016. máj. 5. 00:04
 5/13 A kérdező kommentje:
És még több félreértés elkerülése végett: nem üzenetet szándékoztam írni természetesen, csak a falára egy "Boldog szülinapot:)" bejegyzést.
2016. máj. 5. 00:11
 6/13 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Nem rossz ötlet, én is írtam már exndk aki nekem nem szülinapomra. Nincs ebben semmi, benned van annyi, hogy írj, benne nincs.
2016. máj. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen rendben van. Az a filozófiám, hogy amivel nem bántasz meg senkit, azt neked sem kell megbánnod. Főleg, hogy írtad: nincs hátsószándékod, tehát ténylegesen JÓ kívánság lenne. És ha ex? Akkor mi van? Semmi. Nem váltatok el haragban, a szakítást is külső körülmények okozták, ha meg az egyik fél (jelen esetben Te, kérdező) szeretne kedves lenni, azért miért kéne okot keresni ("ő sem köszöntött fel, akkor minek?")? Az ember lehet néha anélkül figyelmes, hogy várna valamit cserébe....
2016. máj. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek 6.!

/7. válaszoló)

2016. máj. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm Kenzo Tenma!

És köszönöm kedves 7. válaszoló!

:))

2016. máj. 5. 00:33
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan. Ha nem vagytok rosszban, csak nem kerestétek szakítás óta egymást, miért ne? Egy boldog szülinapot untig elég, ha szeretne, ezzel az ürüggyel rádírhat, ha nem, akkor nem. Ennyin még a párja sem akadhat fenn, ez csak egy kedves gesztus. Ha jól megvoltatok, nem muszáj innentől felmelegíteni a káposztát, vagy öribariknak lenni, de ha úgy alakul, hogy megisztok félévente egymással egy kávét, akkor úgy is jó, és ennyi.

Egy exemmel én is jóban maradtam, pár havonta beszélünk, de nálunk nagyon heves érzelmek voltak, hiába voltunk mellette a legjobb barátok, ezért nálunk a kevesebb több. Érdekel engem, barátként még mindig szeretem, bárcsak lehetnénk amolyan igazi legjobb barátok, de történt ami történt, ezért úgy vagyunk ennyi kell, de ez éppen elég is.

Szerintem ez nem túlzás, köszöntsd fel, aztán majd látod.

2016. máj. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!