Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, létezik nektek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, létezik nektek is olyan színésznő, aki talán nem a legszebb, legszexisebb a többségnek, de nektek maga a abszolút tökély, akinél jobb soha nem is kéne talán?

Figyelt kérdés
Ha van, mutassatok róla képet please.

2016. máj. 8. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Miért éppen színésznő? Ismerek ilyen lányt, nem színésznő és nem mutatok róla képet, de van ilyen.


24/F

2016. máj. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1-es

Nem kell feltétlen színésznő, de valóban a kép volna a lényeg.

2016. máj. 8. 22:21
 3/13 anonim ***** válasza:

Myka Bering <3


(ő a karakter, nem a színésznő. van még néhány karakter, akit elfogadnék barátnőnek :D)

2016. máj. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem kéne színésznő meg híresség. Miért ezek közül válogassak, amikor van sos-sok millió nő, akiből lehet választani?

Nekem a volt barátnőm kellene csak, jelen pillanatban.

2016. máj. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Fábián Julit mondanám, nekem ő az abszolút befutó. Nem csak a külsejével tud elvarázsolni, hanem a kedvességével, ahogy az emberekkel kommunikál, és természetesen a hangjával.

Hogy mások hogyan látják, mint nőt, azt nem tudom, nem szoktam kérdezgetni senkit. Önző vagyok, és megtartom magamnak. :)


30F

2016. máj. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Számomra Rebecca Ferguson az.

Elakad tőle a lélegzetem is.

2016. máj. 8. 22:34
 7/13 anonim ***** válasza:

A Dharma és Gregből Dharma.


[link]

2016. máj. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

@6

Szerintem nincs olyan férfi, akinek ő nem jönne be külsőleg.

2016. máj. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Emma Roberts


Bár szerintem ő a többségnek szexi. szóval nincs :D

2016. máj. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

8-as.

Nekem momentán nem jön be. 1-2 fotón úgy elfogadható, de semmi hatással nincs rám.

2016. máj. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!