Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az a normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az a normális, hogy egész napokat nem beszéltek a párotokkal, ha dolgotok van?

Figyelt kérdés

Párszor már tapasztaltam azt a mentalitást másoktól, hogy "ha dolgom van, akkor dolgom van, ez van, nem érek rád" és egész nap nem tud az ember a párjával beszélni.


Csak szerintem lenne az a normális, hogy ha van párom, akit szeretek, akkor - még ha nagyon el is vagyok foglalva, de - legalább egy pár perces telefonálást lebonyolítok vele legalább esténként, ha találkozni nem tudunk?

Meg úgy alakítom a programom, hogy akkor kicsit félrevonulok és felhívom/írok neki?

Persze, van olyan, amikor tényleg nem lehet úgy alakítani a dolgokat, hogy lehessen beszélni egymással, mert amikor nekem lenne jó nap közben, neki nem jó, és fordítva, de este tényleg olyan nehéz egy 5 perces telefont megejteni a kedvesünkkel?


Most is láttam egy kérdést, amiben a pasi ballagásra ment - az ugye délelőtt 8-9-10-től van, és hajnali 2 körül ért haza. A barátnője próbálta hívni, de egyszer se vette fel neki, a pasi hajnalban küldött egy sms-t, és most a csaj megsértődött és nem beszél vele.

Nem hiszem el, hogy vendégségben nem tudott volna pár percre kimenni levegőzni, vagy mosdóban pisilés után kicsit felhívni a lányt..


Most tényleg az lenne a normális, hogy csak akkor foglalkozunk a párunkkal, amikor szabadidőnk van, nagyon ráérünk, nincsen programunk?

Nekem ez nem is tűnik igazi párkapcsolatnak így..


Vélemények?



2016. máj. 9. 17:16
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát az lenne a minimum, hogy ha találkozni nem is tudtok de legalább telefonon beszéljetek, nekem is az agyamra menne.


De ha ennyire sem kíváncsi rád...noss...

2016. máj. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez pont olyan dolog, amit érdemes megbeszélni. Volt olyan párom, aki igényelte az ilyet, de volt olyan is, akivel rendszeresen 2-3 napig nem beszéltünk, mert elfoglaltak voltunk, és soha semmi probléma nem volt belőle.
2016. máj. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
És mit mond, miért nem ér rá?? Csak kamu egyébként.
2016. máj. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Mi messengeren folyton kapcsolatban vagyunk. Van hogy nem írunk 5 percig/1 óráig/3 óráig, de annál tovább tuti nem. Ha más nem egy szívet küldünk a másiknak. Ez bőven kifejezi azt hogy szeretlek, jól vagyok, hiányzol, minden rendben. És ennél több nem is kell olyankor, de ez a minimum.

Aki ilyen hagyjál békén dolgom van típus az jobban jár ha már randizás alatt közli vagy direkt ilyet keres párnak, mert különben balhé lesz.

2016. máj. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
sztem ha egész nap nem látom v hosszabb ideig, akk tuti vhogy megoldom h beszélhessünk. Nem a kőkorszakban élek mifene o.o
2016. máj. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 ~OnLány~ ***** válasza:

Nálam a minimum,hogy 2 perce akár,de felhívom és megkérdezem,hogy minden rendben-e van vele,hogy van.

Minden egyes nap beszélünk,persze ha nem így iktattuk volna ezt be,talán annyira nem bántana,ha már 1 nap nem hallok felőle semmit.De olyankor már aggódni kezdek,én igénylem ezt a törődést,van akit már ez megfojt,nem vagyunk egyformák.

Én egyetértek veled.

2016. máj. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
63%

Jaaj... gondolom Te is fiatal vagy még, ezért csodálkozol rá az ilyenekre (megjegyzem jogosan).

Az a nagy büdös helyzet, hogy a párkapcsolatok min. 70%-ka kamu, semmi, nulla. Rengetegen vannak - főleg tizevénesen - , akik azért vannak kapcsolatban, mert tudni akarják, h milyen kapcsolatban lenni, vagy mert x-y-z-nek is van pasija/csaja, akkor nehogymár nekem ne legyen, vagy tetszik a csaj/pasi, egy ideig jó lesz, vagy felpróbáltam a csajt, aztán együtt maradtunk, jó ez így, amíg nem lesz jobb... stb. Ezer meg ezer okot fel tudnék sorolni, amiért az emberek nagy része párkapcsolatban él, ráadásul ezeknél a látszatkapcsolatoknál sokan nincsenek is tudatában ennek. Van pasim/csajom/párom, azt' kész.

Szóval a lényeg, hogy igen, egy jó, szereteten/szerelmen alapuló párkapcsolatban valóban így lenne a normális, de - talán pár év tapasztalattal a hátad mögött, jobb emberismerőként - ha nyitott szemmel jársz, fél perc alatt megmondod majd, hogy melyik kapcsolat jó, igazi, és melyik csak látszat - akár a felek tudta nélkül is.

2016. máj. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem pedig teljesen normális, de mások vagyunk, mások az igények, más a természetes mindenkinek. Ami az én álláspontom illeti, nagyon eltér az átlagtól, de független típusként nem bírom elviselni a ráakaszkodást, teljesen függetlenül attól, hogy milyen a kapcsolat.


Soha nem értettem, mi értelme van az ilyen semmiről sem szóló, 5 perces hívásoknak, miért kell egymást mindennap hívogatni/üzengetni, főleg, ha az embernek dolga van. Szerintem az a normális, hogy ha tudod, hogy a másik elfoglalt, akkor nem keresed basszus, nem hiszem el, hogy egy fél napot nem bírnak ki egyesek anélkül, hogy kommunikáljanak. Az ilyen egysoros szívecskés üzeneteknek szintúgy semmi értéke a szememben. Minek? Mi értelme van? Semmit nem ad hozzá a kapcsolathoz, legalábbis a szememben.. Tettekből kell éreznie a másiknak, hogy szereted, nem pedig attól, hogy esténként elmondod telefonon.


Az a lényeg, hogy a két félnek egyezzenek az igényei. Pont ma írtam egy másik kérdésnél, hogy mi sem üzengetünk egymásnak smsben/whatsappon/telefonon a férjemmel, csak ha van valami megbeszélnivaló.. Távkapcsolatnak indult, de akkor sem tettük, volt, hogy napokig nem beszéltünk, mégsem volt belőle gond, épp elfoglaltak voltunk mindketten és egyszerűen rühellünk pötyögni és telefonálni, a Skypeot sem erőltettük állandóan, hisz mindkettőnknek elég sok dolga volt.. Mégis szerettük és most is nyilván szeretjük egymást, hiszen valahogy csak eljutottunk összeköltözésig és házasságig :) Fantasztikus kapcsolatunk van, hívogatások és egymáson lógás nélkül, és bizony teljesen igazi a kapcsolat.


Volt olyan exem még egyetemista koromban, aki óránként hívogatott, ha elmentem valahová, félóránként (nehogy még a végén jól tudjam magam érezni a barátaimmal), mentek az SMSek, és ha véletlenül nem válaszoltam azonnal, ment a sértődés. Nem véletlenül lett az exem, na.


Kinek mi, nem várom, hogy bárki egyetértsen, teljesen szubjektív a vélemény :)

2016. máj. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
48%
Hát lehet én vagyok ufo, de nálunk van, hogy egy nap egyáltalán nem beszélünk. Nálunk ebből sosem volt probléma. Nekem is dolgom van, neki is dolga van ennyi. Őszintén szólva én frászt kapnék attól, ha azon kiakadna a párom, hogy fél napig nem beszélünk...
2016. máj. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem órákról van szó.

És mindegy, hogy hány éves az illető.


Naponta legalább este, nem létezik olyan, hogy ne legyen legalább 2-3 perce.

Ez nem nagy elvárás és nem is hiszti.

2016. máj. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!