Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El tudnátok fogadni a következ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnátok fogadni a következőket a párotokban?

Figyelt kérdés

Írjátok le, hogy F vagy N vagytok-e.


Amit el kellene fogadni:

-Jelenleg sokszor lehangolt, de próbája nem mutatni.

-Sok rossz dolog történt vele, amik miatt sok dologban szenved hiányt.

-Nem igazán vannak barátai

-Volt időszak mikor bántotta saját magát.

-Nehezen tud megnyílni.

-Sok türelmet, és törődést igényel.

-Soha nem volt jó kapcsolata a szüleivel ezért nem tudja milyen ha szeretik.

-Alacsony érzelmi intelligenciával rendelkezik, ez abban nyilvánul meg, hogy nem érti az érzelmeket sokszor, és nem tudja mit mondjon a másiknak mikor empátiára lenen szükség.


2016. máj. 9. 17:26
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt is írhatjátok, hogy melyik okés még és melyik nem.
2016. máj. 9. 17:27
 2/10 anonim ***** válasza:

Sok igaz rám is.

Az empátia hiánya viszont zavarna nagyon.

L

2016. máj. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Pár dolog nálam is stimmel. N

Am kissé zavaró:

<<Alacsony érzelmi intelligenciával rendelkezik, ez abban nyilvánul meg, hogy nem érti az érzelmeket sokszor, és nem tudja mit mondjon a másiknak mikor empátiára lenen szükség.>>

2016. máj. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem az empátia hiányzik hanem az, hogy nem tudja kimutatni.
2016. máj. 9. 17:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Gyerekem ilyen és nem tudják elfogadni,pár közeli baráton kívül senki. Bármilyen nehéz változni kell,önkontroll és erőltetni kell a hiányosságok kiküszöbölését. Nem egyszerű,de úgy gondolom később megtérül. (N)
2016. máj. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elég sok empátia szorult belém annak ellenére, hogy az érzelmek kimutatással néha vannak kisebb gondjaim és a pontok egy része illene rám is, így eltudom fogadni ezeket a "hibákat" másokban is.

26/f

2016. máj. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem jönnék össze olyan emberrel akit negatívan ismerek meg. Ha már együtt vagyunk és épp rossz időszaka van értelemszerűen nem szakítok ezért viszont nem tudhatom mi az alap helyzete a srácnak így az első benyomás alapján döntök.

Sok rossz dolog történt vele, amik miatt sok dologban szenved hiányt. Ezt nem igazán értem. De hiszem hogy az ilyesmi orvosolható. Ha máshogy nem orvossal és türelemmel.

Nem igazán vannak barátai ez csak akkor zavarna ha ezért elvárná tőlem hogy én is nyírjam ki a szociális életem.

Volt időszak mikor bántotta saját magát. Na ez nagyjából kizáró ok. Aki egyszer eljutott idáig bármikor újra kezdheti.

Nehezen tud megnyílni Ez rám is igaz. Érdekes egy párost alkotnánk de csak ezért nem zárnám ki.

Sok türelmet, és törődést igényel. Most ez megint mi? Elvárja hogy babusgassam és hisztirohamai vannak ha nem kap elég törődést (láttam már ilyet) vagy csak egyszerűen igényli hogy kicsit többet legyek vele. Ha ezt emberi kereteken belül tudja tartani akkor elmegy viszont emiatt is rezegne a léc. Akin ez kijön az általában vagy túlságosan tapad vagy korlátozni próbál.

Soha nem volt jó kapcsolata a szüleivel ezért nem tudja milyen ha szeretik. Ez megint olyan amit megismerve tudnám eldönteni. Én szeretnék gyereket de ha fogalma nincs mi is az ha szeretve vagy akkor azt se tudja hogy kell egészséges keretek közt adni a szeretetet.

Alacsony érzelmi intelligenciával rendelkezik, ez abban nyilvánul meg, hogy nem érti az érzelmeket sokszor, és nem tudja mit mondjon a másiknak mikor empátiára lenen szükség. Ez nekem is gondot okoz de ez tapasztalatból tudom hogy javítható.

Viszont ha mindent egybe veszem azt kell mondanom nem vállalnám be. Én gyereket akarok a páromtól nem azt hogy a párom legyen a gyerekem. Emellett egy feltűnően labilis ember mellett nem hagynék gyereket.

Persze egy kapcsolatban megfelelő párral javítható az összes felsorolt pont azonban én tudom magamról hogy nem lennék jó partner ebben.

Szorítok hogy találj megfelelő párt.

N

2016. máj. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ha fejlődésképes, megéri a rengeteg törődést, akkor elfogadnám. F
2016. máj. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És ma van a szülinapja?
2016. máj. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Emiatt a 2 dolog miatt hanyagolnám az illetőt:

-Nehezen tud megnyílni.

-Sok türelmet, és törődést igényel.

Ezek miatt alapvetően az ismerkedés elején kiesni. Miért? Mert nincs időm ezekre. Nem akarok egy évig valakit "kinyitogatni", miközben én melózzak, szenvedjek rajta, de semmiféle pozitív érzelmi visszacsatolást ne kapjak. Pár lánynál próbálkoztam, az eredmény meg az lett, hogy átkerültem a barátzónába, mert olyan kis megértő vagyok és az utánam következő legbunkóbb pasival már mehetett minden normális kapcsolat szintjén.

Szóval lássak érdeklődést, a lány is keressen, meséljen magáról és ne várja el, hogy minden pillanatban körülötte forogjak, miközben 5 zh-t írok egy héten.

2016. máj. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!