Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most oszinten lanyok, miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most oszinten lanyok, miert vagytok ugy el magatoktol? ha egy fiu ratok ir egybol az van hogy akar tolletek valamit?

Figyelt kérdés
2016. máj. 9. 19:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Ez 99%-ban így is van.A maradék 1% rokon vagy barátnőnek a pasija.
2016. máj. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem jóformán csak pasi barátom van, és ha meg akarna mindegyik dugni még azok se lennének. Szóval nem, nagyon nem. :D

Ne általánosíts. :)

20l

2016. máj. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
bocs a helyesirasert, de nagyon pipa vagyok. per pillanat
2016. máj. 9. 20:00
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

Akkor te csak haverkodni akarsz a csajokkal? Vagy te milyen szándékkal írsz egyáltalán rájuk?


Mielőtt a másikat hibáztatnád, előbb sepregess a saját házad tájékán!

2016. máj. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Hát én naivan, mindig abban reménykedek, hogy az "ismerkedés", az nem a barátnő - szexpartner szerzés szinonimája a fiúknál. De tény, hogy a rám író férfiak legalább 80%-a bizony asszonyt akar rövid, vagy hosszútávra.


Én nem vagyok elszállva magamtól, nem is vagyok egy jó nő, de azért akadnak férfiak itt, akik "ismerkednének" velem.


A barátság, haverság lehetőségét mindenki számára fenntartom.

2016. máj. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi másért? Nem nagyképűségből írom, de valahányszor beszélgetni kezdtem fiúkkal, 2 perc után rögtön arra terelődött a téma, hogy hol lakok meg nincs-e kedvem felhívni őt... Egy idő után már elege lesz ebből a lányoknak.
2016. máj. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Persze, gondolom a kiscsávót most utasította vissza egy csaj és most a csaj a szemét beképzelt kurvä...
2016. máj. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én nem gondolok erre, csak akkor, ha olyanokat ír, amikben célzások vannak. Ha láthatóan barátként kezel, akkor azt úgy veszem, hogy nem tetszem neki.

És vannak fiú barátaim.

2016. máj. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Noblesse Oblige ***** válasza:
Egyáltalán nem a visszautasításról szól a történet!
2016. máj. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%
Mert mindig így is van, esetleg sulis ügy lehet még az oka, de csak úgy? Egy szerinted ronda lányra te se írnál rá csak úgy, szerintem. Meg akiket ismerek is bárkire írtak rá, mind okkal volt. Persze hamar kibújik a szög a zsákból, én kedvesen meg szoktam várni, hogy mit szeretne valaki, előbb-utóbb úgyis elismeri, ha ismerkedni akar.
2016. máj. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!