Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önzőség elvárni a másiktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önzőség elvárni a másiktól vagy úgy tekinteni rá, hogy az ő feladata lenne jobbá tenni az életünk, és pótolni az érzelmi hiányosságainkat begyógyítani a sebeinket?

Figyelt kérdés
2016. máj. 9. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak butasag, egyedul senki nem tudja ezt megtenni, mindenkepp csalodas lesz a vege.


Ha te is az "annyit csalodtam mar hogy.." kategoriaba tartozol jobban jarsz ha szembe nezel a sajat problemaiddal.

2016. máj. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem, mert úgysem fogja, tök mindegy, mennyire szeret, és saját magad meg a másikat hülyíted és az időtöket pocsékolod, ha ilyeneket vársz el.. Ha nem vagy képes egyedül önmagadtól jóban lenni saját magaddal és teljessé tenni az életed, akkor miért várod el másoktól? Más emberek nem azért vannak, hogy téged kiteljesítsenek, hanem hogy ők maguk kiteljesedjenek - például melletted. Ugyanez vonatkozik rád is. Arra törekedj, hogy olyan partnered legyen, akivel együtt tudsz fejlődni, aki mellett te is jobb leszel, meg ő is melletted, de ne rakj rá ekkora nyomást, hogy minden kínodra ő nyújtson megoldást helyetted.
2016. máj. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nem önzőség, hanem függőség.


Szóval kezdj el függetlenedni, és önmagad lenni!

2016. máj. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. máj. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ha ő erre képes, akkor nem elvárás, hanem ajándék, ha nem képes rá, nem foglalkoztat, vagy ő nem foglalkozik veled, akkor felesleges bármit elvárni.
2016. máj. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már én is fel akartam tenni hasonló formában.

Ezek szerint nem csak nekem esett szarul mikor ilyen dogokat kértek rajtam számon. Sokszor teljesen kikelve önmagából, mintha nekem kellene széppé varázsolni az életét. Ja és kb olyan formában zajlott hogy "ha nincs sapka rajta azért, ha van meg azért" kaptam az ívet folyamatosan.

Aztán meguntam....és azt mondtam hogy ez nem működik tovább.

2016. máj. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én két hetet "szórakoztam" egy ilyen pasassal.

Rajtam akarta bevasalni az anyja, sőt a gyerekei szeretetét is. Ha sikerült "megfelelően kedvesnek lennem" akkor boldog volt, más esetben viszont éreztette, hogy csalódást okoztam.

Mintha egy árva kisgyereket gondoztam volna.

Mikor szakítottam vele, természetesen rettenetes jelenetsorozat vette kezdetét.

-hogy a nőknek a bunkó f..zfejek kellenek

-hogy ő is az lesz

-öngyilkossággal fenyegetett

-állította hogy pucér felvételt készített rólam, és az internetre tölti, ha nem megyek vissza hozzá

-utána persze ígérgetés jött hogy minden más lesz.

Az elején komolyan aggódtam érte, de aztán leesett, hogy ez csak hiszti.

Mikor legközelebb fenyegetett öngyilkossággal, szépen ráhívtam a mentőket, a testvéreit, gyerekeit.

Amikor zsarolni próbált, feljelentést tettem.

Felfüggesztettet kapott.

De istenigazából akkor állt le, mikor lett egy új áldozata.

Szegény lány, először engem hordott el mindennek, majd tőlem kért tanácsot. Szerencséjére még tartott a felfüggesztés, nem mert nagyon pattogni a pasas.

2016. máj. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Teljesen helyénvaló, ha az a másik ember a pszichológusod.


Minden más esetben abszolút káros és kapcsolatromboló.

2016. máj. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!