Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet esélyem nálam? Vagy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem nálam? Vagy már úgy könyvelt el magának hogy gyerekesen viselkedem? Hogyan tudnám érzékeltetni vele hogy már más vagyok?

Figyelt kérdés

jó pár éve ismerek egy férfit, bár idősebb nálam, és lehet komoly kapcsolatot se tudnék elképzelni, bár még bármi lehet. bár közeli barátság sosem volt köztünk, de mindig is bejött valamilyen szinten, (szerintem én is neki) de most kezdtem el vonzódni hozzá.

Amikor 16-17 éves voltam akkor többször találkoztam vele, bulikba itt-ott, akkor még nem foglalkoztam vele, csak annyi tűnt fel hogy kedves velem és alapból olyan emberséges. A gondom az hogy abba az időbe elég züllött életet éltem, és mondhatni igénytelen voltam, csináltam jó pár hülyeséget csináltam és gáz dolgokat, amiket borzasztóan szégyellek is, és ezeknek ő is szemtanúja volt, vagy ha nem akkor meg hallott róla. Ezután kb 2 évig nem találkoztunk, de most megint lesz egy alkalom amikor tudom hogy ott lesz és meg vagyok ijedve hogy nem merek majd vele felszabadultan beszélni mert félek hogy lenéz majd a régi dolgaim miatt. Ő elég erkölcsös, meg kicsit távolságtartó de ha felszabadul vicces beszédes kedves stb... Tehát attól félek hogy még annak a tini kislánynak fog nézni, pedig már nem érzem magam annak. Ehhez hogy állnak hozzá a férfiak vagy szerintetek hogy fog hozzám viszonyulni? szerintem ő is vonzódik hozzám, bár nem tudom. Kicsit be vagyok pánikolva :D szeretném ha ő is érezné hogy már észhez tértem és normális nő lett belőlem.

Most 22 vagyok.


2016. máj. 10. 02:54
 1/4 anonim ***** válasza:

"már észhez tértem és normális nő lett belőlem. "

AKkor viselkedj és öltözz ennek megfelelően.

Ebben a korban sokat változhatnak az emberek pár év alatt.


Sok sikert :)

2016. máj. 10. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már észhez tértél:) Ha még jó csaj is vagy, simán lehet esélyed bárkinél.;)
2016. máj. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Lehet esélyem nálam?" - az már baj volna, ha magadnál se volna. :D


Szerintem senki nem az alapján áll egy emberhez, hogy 6-7 éve mit csinált... főleg ebben az életkorban.

Ha az volna neki a meghatározó, akkor egyáltalán nem foglalkozik majd veled azon a közelgő alkalmon.


De hát akkor se sokat, ha van kapcsolata, vagy, ha mai éned nem szimpatikus neki.


Nem is értem, ha nem ismeritek egymást, nem vagytok egymás közelében, akkor mire fel a vonzalmad?

2016. máj. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jaj észre se vettem hogy elírtam :D

Ismerjük egymást csak régebben gyakrabban találkoztunk. 2 évig egyáltalán nem láttam mert elköltözött, de most újra itthon van és és pár hete találkoztam vele, és rájöttem hogy nagyon bejön, nagyon érdekes embernek tartom, szóval így kezdődött :)

2016. máj. 10. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!