Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt párom az egyik előző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt párom az egyik előző exével fenntart egy igazi barátságot, szerintetek szereti még?

Figyelt kérdés

Mi két hete szakítottunk, teljesen más miatt.

A szóban forgó exével négy évig voltak együtt, együtt éltek. Az exe németországban lakik már és ott fél éve kapcsolatvan, egy hónapja eljegyezve.

Egy-két hetente beszélgetnek Viberen jó hosszan, szóba került a mi kapcsolatunk, az ő kapcsolatuk, a munkahely, hobbik, minden. Klön megszólításuk van: tutuj.

Nekem is sokat említette ezt az exét, mind pozitív, mind negatív értelemben. Mondjuk a többit is, de őt nagyon sokszor.


Mondjuk korrekt volt velem, elmesélte mit beszéltek viben stb.


Elve, hogy exekkel nem jön össze, mert ez valami niatt nem működött már.

Én viszont nem lepődnék meg, ha még mindig szeretik egymást, csak be se vallják maguknak se. Nem lepődnék meg, ha az élet úgy hozná, hogy összejönnek még valaha.


Csak úgy érdekel.

Szerintetek?


2016. máj. 10. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ismerjük a körülményeket, hogy miért szakítottak, de elképzelhető, hogy a távolság, vagy az eltérő vágyak okozták a kapcsolat végét (ha a lány külföldre költözött, ő pedig itt maradt). De ez egyáltalán nem biztos, én azt javaslom, hogy ne kombinálj, hiszen már neked sincs semmi közöd ehhez a sráchoz, és ha ilyeneken agyalsz, nagyon nehéz lesz elengedned őt. Simán létezik olyan, hogy két ember rájön, hogy kapcsolatban nem működnek, viszont egy baráti jellegű viszony megmarad köztük.
2016. máj. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szakítás volt, aztán költözés.


A srác iránt én már nem érzek semmit.

2016. máj. 10. 11:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Bármi is lesz, vagy nem lesz, az az ő dolguk.

Inkább keress valami elfoglaltságot magadnak, mert mások életében vájkálni nem szép dolog.

2016. máj. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!