Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért látják alacsonynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért látják alacsonynak a 170-175 magas férfit?

Figyelt kérdés
Az átlag alatt van 2-3 cm-el

2016. máj. 10. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Mert sok csajnak, én úgy vettem észre, hogy főleg az alacsonyabb és nagyon magas csajoknak is inkább a magas férfiak jönnek be. Az átlagos magasságú nőknek meg bejön az átlag és a nagyon magas is. Szerintem minden nő örülne egy 180-190 cm magas- 80-90 kilós, arany szőke hajú, kék szemű, kigyúrt pasinak. pl buszon utaztam hátam mögött két csaj ült, azt mondta az egyik beszélgetés közben hogy neki is a 190 feletti férfiak jönnek be, a csaj meg kb 170 cm magas, de jobban szeretik a nők, ha magasabb vagy 20-30 cm-rel, mint, ha alacsonyabb vagy 10 cm-rel.
2016. máj. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Egyáltalán nem látom őket alacsonynak. 170 cm vagyok, nekem 165 cm felett már nem számít alacsonynak egy férfi.
2016. máj. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
De amúgy kicsit vicces is kérdező, ha bele gondolsz, amikor egy 165 cm magas nő alacsonynak nevez egy nála 10 cm-rel magasabb pasit. Sok csajnak akik olyan alacsonyak, gondolom azért szeretik a 180 feletti pasikat, mert azok egy fajta biztonság érzetet adnak a nőknek, mert a nők azt szeretik, ha egy férfi nagy és erős, ezért röhögik ki pl. a 170 cm magas pasikat a 160 körüli csajok. Mert a 170 cm magas pasi nem sugároz magából olyan dominanciát, mint egy 180 feletti.
2016. máj. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Én azért, mert egy enyhén (4-5 cm) magassarkú cipőben is alacsonyabb nálam.
2016. máj. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
A nők valójában olyanok, mint a férfiak. Felszínesek, mert a külső az elsődleges ismerkedésnél, ez így van mindkét nem esetében. Tehát ahogyan egy pasi nem fog udvarolni egy halszagú, tetves, ronda csajnak akinek lapos a feneke, meg ahogyan a kövér nőktől sem áll fel a fütyi, na így van ez a nők esetében is, mivel ők sem nedvesednek be egy alacsony, vagy ronda, esetleg túl vékony, vagy 160 kilós férfitől. A nőknek is az tetszik, amit vonzónak találnak, mert ők is vizuális típusúak, mint a férfiak, tehát ahhoz vonzódnak, ami nekik tetszik, ami szexuális vágyaikat felkorbácsolja. Tehát a nőknek is számít a külsőd, számít nekik a magasságod, az arcod, szemed, hajad színe, testalkatod. Ezt nézik a nők mikor pasit választanak. És mint ahogy a pici mellű nők után sem állnak sorba a férfiak, ugyanúgy a nők sem fognak sorba állni, hogy leszophassanak egy olyan pasit, aki nem elég domináns. A nőknél számít a határozottság, az alkatod és a magasságod, mert, ha magas vagy és erős, izmos, akkor erőt sugárzol és tekintélyt parancsolsz magadnak, amit a nők szeretnek. Ha ezen felül jóképű vagy, akkor meg még inkább sikeres lehetsz, bár az arc a legfontosabb sok nő esetében, mert egy 165 cm magas pasinak is juthat mind a 10 ujjára nedves punci, ha a pasi nagyon jóképű, de csak akkor. Szóval, ha jóképű vagy, akkor mindegy a nőknek a magasságod és az alkatod. De, ha magas vagy és erős, akkor is lesz barátnőd, ha kevésbé vagy jóképű, mert a magasság és erő együttesen kompenzálja az egyéb hiányosságodat, tehát hogy az arcod nem annyira jön be nekik, de mégis lefekszenek veled, mert az erős, magas, 180 feletti férfiak biztonságérzetet, erőt, dominanciát sugároznak és ezt szeretik a nők. Hiába, hogy esetleg azt mondják, hogy ez nem így van, meg a belső a fontosabb, meg nekik rendes pali kell, de, ha jóképű, 80-100 kiló és 190 cm magas vagy, akkor biztos mindig lesz kit dugnod.
2016. máj. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Szóval jó lenne már, ha minden férfi megértené a gykn és máshol is, hogy a nőknek is az a vonzó, amit vonzónak látnak. Itt ezen az oldalon már sok olyat olvastam, hogy a férfi vizuális típusú a nő meg nem, ez egy baromság, ugyanis, ha a nők nem lennének vizuálisak, akkor nem az kéne nekik, amit látnak. A nők is arra izgulnak fel, amitől be tudnak indulni. Mitől indul be egy nő? Attól, ha lát egy jóképű, magas, izmos, nagy farkú pasit. A férfiak mitől indulnak be? A nagy mellű, szép, kerek, feszes, paskolni való popsiktól és a puncitól. Szóval mindkét nemnek az tetszik, az egyiknek attól ömlik a puncijából a punci nedv, a másiknak meg attól akar szétrobbanni a farka, ami megtetszik neki. Mindig az tetszik, amit szépnek látunk. Erről ennyit.
2016. máj. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a 170cm alattiakat tekintem alacsonynak. De manapság már a lányok is magasabbra nőnek és a nálam 10-15 évvel fiatalabbaknak magasabban lehet ez a határ.
2016. máj. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
9%

mert átlagos csaj, +10 centis magassarkú, és akkor már 174 centi körül vannak :D


amúgy nem vágom a logikáját.

2016. máj. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha egy csaj 175 akkor nyilván alacsonynak számít, egy 160 magas lánynak meg pont ideális.
2016. máj. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
172 centi vagyok, nekem alacsony. Nekem 180 és afelett az ideális.
2016. máj. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!