Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexi anyuka. Milyen nő jut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexi anyuka. Milyen nő jut eszetekbe, ha egy munkahelyről valakit így emlegetnének?

Figyelt kérdés
2016. máj. 12. 09:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lett a gyerekszülés után asszonyos, öreges. Csinosan öltözködik. Nem csak a gyerekről tud beszélni.
2016. máj. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Ez azért függ attól, kik mondják, milyen értelemben.


Vagy egy nagyon csinos, igényes, jó alakú, jól öltözködő nő, aki gyerekszülés után sem hagyta el magát. Vagy egy anyuka, aki közönségesen öltözködik...

2016. máj. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Az, hogy mert van egy gyereke, megmaradt nőnek, és nem vette fel az Ősanya szerepet, akivel csak büfögtetésről, iskolai osztályzatokról és a napi vacsoráról lehet értekezni
2016. máj. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Férfi és nő is mondja róla, nem pejoratív értelemben, viszonylag új dolgozóról van szó.
2016. máj. 12. 10:43
 5/15 anonim válasza:
100%
úgy képzelem el mint egy szexi nőt. az anyuka jelző mindegy ebben a szituban...
2016. máj. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egy olyan hölgy, aki megtalálta az egyensúlyt a család és saját maga között. Egyiket sem nyomja túl a másik rovására.
2016. máj. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
MILF, teljes mértékben. És ez nem egy sértés, ez inkább egy dicséret a férfiak részéről.
2016. máj. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy egyszerü öltözködésü nõt is el tudnék képzelni, vagy egy olyan anyukát is,aki 15 évesnek hiszi magát az öltözködésben.
2016. máj. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az jut eszembe, hogy szülés után sem hagyta el magát. Jó formában van, csinosan öltözködik.

Számomra ez egy duplán pozitív kijelentés. Egyrészt, benne van, hogy jó nő, másrészt anyukának titulálják, nem pedig pl macának, tehát mindenki tudja és tiszteletben tartja, hogy családja van.

2016. máj. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem is Milf-nek hivnak a kollégák, pedig nem öltözöm kifejezetten szexisen.

Igényes vagyok és ápolt, csinos ruhákban járok, de nincs kint mindenem.

Szűk nadrág, csinos felső, szép és kényelmes cipő, tehát nem miniszoknya magassarkúval, mégis mindig megnéznek és megdicsérnek.

Sztem 5 percig sem tartana bepasiznom, pedig 35 éves 2 gyerekes anyuka vagyok boldog párkapcsolatban :-D

2016. máj. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!