Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idősen lenne ideális a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idősen lenne ideális a mai világban összeházasodni és/vagy gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 19. 13:25
 1/8 anonim válasza:
Szerintem ha eleg jol ismered a parod es keszen alsz akkor 25 evesen kb
2016. máj. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27 vagyok. Már megnősülnék. Egyébként ha van alapja (Dolgoztok mindketten, van egy lakás), akkor bármikor.
2016. máj. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sosincs ideális életkor és életkörülmény erre, mindig történhetnek váratlan dolgok.
2016. máj. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vegzettsegtol fugg. Nyilvan egy okjs ember elobb vegez es elobb lesz munkaja mint egy msc-zonek. Egyebkent nagyjabol szerintem 27-30 evesen. Nekem nincs konkret idopont, azt tudom hogy harminc eves koromig jo lenne azert maar a gyerekvallalas
2016. máj. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amikor úgy érzik, hogy legalább a munkahely stabil.Mai világban ahhoz kötni mindent, hogy saját lakás, nem könnyű.
2016. máj. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok, és hogy őszinte legyek, én már most is férjhez mennék, sőt, gyerekeket is szülnék. :)

Ez természetesen azért nem valósulhat meg, mert tanulnom kell, majd egy biztos munkahelyet találnom, ahonnan biztonságosan mehetek majd el szülni és nem a férjemnek kell lennie az egyetlen pénzkeresőnek a családban, ezzel hatalmas terhet a nyakába borítva.

Minél fiatalabban lenne optimális, de 21. századi körülmények között azt kell mondanom, hogy 27-30 év előtt már majdnem esélytelen... Ami rémisztő, ha abba belegondolok, az én nagyszüleim már 18 évesen férjnél voltak, egy évre rá szültek, és boldogan megéltek, olyan karriert befutva mindketten, hogy több a nyugdíjuk, mint a szüleim fizetése.

2016. máj. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-os

Te tetszel nekem!

2016. máj. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért most is szülnek 30 előtt a nők #6-os.Attól még nem éhezik a család, mert mondjukvalaki 25 évesen szül.

(ennyi voltam amikor szültem, minden tőlünk telhetőt megkap/megkapott ésszerű korlátok közt)

Azt se felejtsük el, hogy nem mindenki megy főiskolára/egyetemre, legalábbis amikor én voltam 18, inkább dolgozni mentek a nők, talán a 25-ből 5-öt tudok, aki felsőfokúra ment, a többiek vegyesen, ki szakmát tanult, ki technikumba ment.

Lehet, hogy így tizenakárhány év elteltével mindenki felsőfokon tanul, ők értelemszerűen később szülnek.


Érdekes példa az anyagiakkal kapcsolatban: keresztanyámék mindketten szakmunkást végeztek, és mégis elképesztő fényűzésben éltek/élnek is a mai napig.Nekik is vannak diplomás ismerőseik, feleannyiból éltek/élnek a mai napig.

Főleg férfiak esetében igaz az nagyon, hogy egy jó szakma aranyat ér, csak sajnos nem itthon.

2016. máj. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!