Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért azokat a nőket keresik akik egy kicsit nyugodtabbak, és nem azokat akik lődörögni szeretnek?

Figyelt kérdés
2016. máj. 20. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert kisnyúl.
2016. máj. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert olyan nőt szeretek magam mellett tudni, akivel hasonlóak vagyunk, és akinek nem csak a duhajkodás jelenthet szórakozást, hanem a "nyugisabb" kikapcsolódási lehetőségeket is szereti.
2016. máj. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A lodorges alatt azt erted hogy szex fuvel faval?
2016. máj. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem a szexet értettem a lődörgés alatt.
2016. máj. 20. 14:00
 5/8 anonim ***** válasza:
En peldaul jobban szeretem az olyan lanyokat akik jarnak ide-oda,vasarolni,szorakozni mert en magam is ilyen vagyok,
2016. máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A lődörgés alatt azt érti a kérdező, hogy szinte minden nap császkálni, sétálni, hétvégén diszkó, kocsma, havonta fesztivál, csavargás, valószínűleg egyszerű szakmával rendelkező, túl sok szabadidővel megáldott egyének az ilyenre vevők. Keresgélj ilyen kalibert és nem lesz probléma.
2016. máj. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
azért mert otthonülő vagyok, és nem működne a kapcsolat egy pörgősebb csajjal, akinek csak a bulizásról szól az élete.
2016. máj. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenki olyat keres, én sem:D
2016. máj. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!