Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt vagyok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt vagyok egy olyan férfival akit szerintem már nem is szeretek. (sokszor idegesít bármit csinál, együtt lenni sincs kedvem vele) de ebben az a legrosszabb, hogy terhes vagyok tőle. Tudom hülye vagyok, De mostmár mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 20. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elvalni?
2016. máj. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Probáld szebbé tenni a kapcsolatotokat, hátha müködne.
2016. máj. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Haha

Gratulálok!

Te vagy a 927481. nő, aki gyereket vár egy olyan embertől, akivel a megszületésekor már nem lesz együtt... Minek kell hülyének lenni? Sose értettem ezeket.

Tele van a társkereső ilyen anyukákkal. Van amelyiknek 5 férfitól van gyereke, de egy hatodikkal dugatja magát, és elhiszi hogy ő az igazi. Aztán a férfi alkoholista lesz , vagy elveri a pénzüket egy kaszinóban... És ilyenektől vállalnak gyereket. :) olyan bölcsek.

2016. máj. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A te életed, gondolom, már nagyon jól tudod, hogy igazuk volt azoknak, akik szerint nem kellett volna elsietni a dolgokat.

De most már késő bánat, a jelen helyzetből kell kihozni a legjobbat.

Amit semmiképp ne tegyél: azt, hogy beáldozod magad, és mellette maradsz, holott csak szenvedsz ebben a kapcsolatban.

A gyerekedet megszülöd, neveld legjobb tudásod szerint, és a jövőben legyél megfontoltabb, de ne kövesd el azt a hibát sem, hogy most meg a másik végletbe esel át!

2016. máj. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a terhességgel kapcsolatban előbb kellett volna gondolkodni! mostmár késő bánat

amúgy meg szakits és keress más pasit, semmiképp ne maradj vele ha nem szereted!

2016. máj. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem, Én nem az a nő vagyok és hidd el elég hülyén érzem magam ettől a helyzettől. Nem így képzeltem az életem és nem is szeretném, hogy a gyerekem mellett ne az apja legyen, nem tudom mi lesz, de Én lehet boldogtalan leszek.
2016. máj. 20. 13:47
 7/10 A kérdező kommentje:
És igen, tudom hogy igazuk volt.
2016. máj. 20. 13:49
 8/10 anonim ***** válasza:
ha azt hiszed a gyereknek jobb lesz,hogy ebben a kapcsolatban vergődve neveled fel akkor hatalmasat tévedsz.. de mindegy, úgy rontod el az életeteket ahogy akarod
2016. máj. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy vele maradok sőt valahol biztosra tudom hogy nem. Köszönöm a válaszokat igazából arra számítottam, hogy azt írjatok maradjak vele. Kicsit örülök is, hogy azt írtátok új életet is fogok tudni kezdeni.
2016. máj. 20. 14:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagy csak a terhességgel jàró hormonok viccelnek meg?? Aztàn szülés utáni depresszió jön majd. Ajj amikor boldognak lehetne lenni akkor bolondúltok meg ti nők.
2016. aug. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!