Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefekudtem egy novel akirol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefekudtem egy novel akirol kiderult, hogy tanitja az ocsemet lehet ebbol baj?

Figyelt kérdés

Hetvegen felszedtem egy not ,felhivtam magamhoz es megtortent aminek meg kellett.(egyedul elek)

Nemreg mutattam az ocsemnek ,hogy milyen not szedtem ossze hetvegen ,akivel azota mar talalkoztam is. Erre teljesen kiakadt ,hogy nehogy elrontsam neki a nemet jegyet, meg o tobbet nem jon hozzam mert ha megtudja ,hogy en vagyok a batyja akkor maskent fog viszonyulni hozza. En mondtam neki,hogy ezen ne izguljon ,nem lesz semmi baj ,de o tiszta ideg.

Szerintetek lehetne ebbol neki akarmi problemaja is?

En egyebkent 21-eves vagyok a no 26,az ocsem pedig 11.osztalyos.

Volt mar valaki hasonlo helyzetben?


2016. máj. 20. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Kamu. Tegnap feltettek ugyanezt a kerdest a lany szempontjabol. Aki erdemben valaszol, az suger.
2016. máj. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem semmi F.aszanova vagy! :D
2016. máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ne mar, nem viccbol irtam ki..
2016. máj. 20. 14:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Érződik ebből, hogy kauszaga van. De na, hogy a kecske is jól lakjon. Tanci nénitől függ minden. Öcséd nem tehet róla, szóval nem rajta kellene levezetni a dolgot. Nem kell mondani semmit. HA rájön magától akkor ok, ha nem nem.
2016. máj. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez az kossz,nagyon jo fejek vagytok. Mi a halalnak talalnek ki torteneteket orulok ha nincs semmi problemam ,nem am meg kitalalok magamnak gondokat. Gratulalok tudosok!
2016. máj. 20. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!