Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit eszik egy 30 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit eszik egy 30 éves férfi egy 22 éves csajban?

Figyelt kérdés

A barátom elhagyott egy hónapja a 22 éves kolléganőjéért. Mi majdnem egy idősek vagyunk, már a közös életünket terveztük, összeköltözéssel családalapítással minden jóval. A szakítás előtt egy héttel még meg akarta kérni a kezemet. :( 9 hónapig voltunk együtt, mindkettőnk családja és a barátaink is bennünk látták a jövőt.

Ez a kiscsaj folyton a barátom körül ugrált a munkahelyen és végül nyert is :( Annyira fáj, és nem tudom megérteni hogy miért hagyott el érte a barátom. Mi játszódik le ilyenkor egy férfi fejében? A szakításunkkor is azt mondta hogy komolyan tervezett velem, de hogy meg kell próbálnia ezzel a lánnyal, mert később nem akarja megbánni hogy nem tette meg.

El tudnátok magyarázni hogy hogyan nyerhetett ez a lány? (Azon kívül hogy egy munkahelyen dolgoznak és minden nap láthatta a barátomat, nem úgy mint én, heti kétszer :( )


2016. máj. 20. 15:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Friss, fiatal, ÚJ pu.ni. Ennyit látott meg benne. Semmi többet. Tudod: "aki vihető, úgyis viszik." És vigyék is. Nem kár érte! Inkább most, mint 2 évvel az esküvő után, babával a karodon. Nem?
2016. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Rámenős volt, ez megtetszett a barátodnak, és beindult a biológiai folyamat. Te gondolom már nem tepertél annyira utána, mert úgymond már "megszerezted" magadnak.

Neki tetszett az, hogy egy nő rajong érte, hogy akarják őt. Plusz gondolom 22 évesen még elég feszes teste van, ez sem lehetett utolsó szempont.

De nézd a jó oldalát. Inkább most derüljön ki ez, mint 4-5 év együttélés és egy gyerek után. Találsz majd jobbat, ezen ne aggódj, csak ha vissza akarja könyörögni magát, akkor ne fogadd vissza.


30F

2016. máj. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnalom fajdalmadat, de örülj, hogy ez most törtent meg es nem egy hazassaggal es 1-2 gyerekkel ezutan.


Mivel sem teged, sem a masik lanyt sem a volt baratodat nem ismerem, ezert csak sejteni tudom en is, hogy a fiatal husi lehet feszesebb, vadabb, örültebb, szenvedelyesebb stb.... de ha igy is van, ez ne erdekeljen teged! Lehet par ev mulva ugyanazzal szembesül majd, mint te most.

2016. máj. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A bujaságát gondolom, minél fiatalabb valaki, annál energikusabb az ágyban, mocskosabb a szex vele és az felvillanyozza a pasit. Tapasztalataimról írok most, másnál lehet másképp volt.
2016. máj. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Vigasztaljon az, hogy nem szeretett igazán, és úgy nincs is értelme... Igazán szeretni nem csak azt jelenti, hogy tudtok tervezni együtt. Hanem valami megfogalmazhatatlan érzés, amikor senki másnak nem adnál esélyt lepattogzik rólad minden...

Volt ilyenbe részem, ő ezt nem így élte meg, jobb hogy most vitték el


Egy állomás voltál az életében, lehet a kis csaj is az lesz :)

2016. máj. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%

Jézusom, friss hús meg feszes test... Úgy adjátok elő, mintha az ember 30 éves korára megfonnyadna és befásulna.

Sok olyan 30-as van, aki fiatalabbakat megszégyenítően, fényévekkel jobban néz ki és vonzóbb.


Jobb is, hogy így alakult, mintha a házasság után dobja be a pasi a törölközőt. Nem szeretett eléggé, nem kellettél eléggé, emiatt ne magadat okold!

Túl kell lépned rajta, mert te máshoz illesz.

Az élet nem ért véget ezzel a szakítás, minden vége valami új kezdete. :) 24L

2016. máj. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%

szerinted egy 22 éves olyan fiatal egy 30 éves férfihoz, illetve egy 30 éves férfi már idős?? hagyjuk már!


Veled is ugyanannyi esélye volt egy komoly kapcsolatra mint ezzel a 22 éves lánnyal.

Savanyú a szőlő mi? :)

2016. máj. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
8 év korkülönbség nem tragédia. Ők gyakrabban találkoztak, mint ti, volt alkalmuk közelebb kerülni egymáshoz, te meg nem tudtad fenntartani az érdeklődését, hogy melletted maradjon. Lehet, hogy tartós kapcsolat lesz, lehet, hogy csak egy kaland. Legalább lelépett, és nem élt kettős életet hosszú évekig. Sokakban még ennyi sincs. Majd találsz mást.
2016. máj. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én 28 vagyok, és szerintem elég feszes mindenhol, nem érzem magam öregnek, sem csúnyábbnak annál a lánynál.

Az ágyban aktívabb és tüzesebb voltam mint ő, nem a teljesítménnyel volt gond. Én lettem volna az első komolyabb kapcsolata, az a lány, akivel összeköltözhetett volna. Mondta hogy sokat kell még tanulnia a kapcsolatokról, és én ezt el is fogadtam, türelmes voltam vele :( Ezt kaptam cserébe :(

2016. máj. 20. 16:54
 10/15 anonim ***** válasza:
23%
Lehet, hogy az a lány normálisabb, mint te.
2016. máj. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!