Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30+ Hisztek AZ Igaziban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30+ Hisztek AZ Igaziban?

Figyelt kérdés
Láttátok,tapasztaltátok,vele vagytok? Ha nem,miből gondoljátok h mindenkinek él valahol a neki való tökéletes párja?
2016. máj. 20. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem létezik olyan, hogy Igazi.
2016. máj. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Ahhoz hogy megtaláld az Igazit (mert csak nagybetüvel lehet írni mert úgy soooo deeeep) annyi emberrel kellene megismerkedned és bensősége viszonyba kerülni, amennyivel ha csak kezet fognál könyékig elkopna a karod. Szóval a mézes mázos romantikus sztori helyett egyszerűen csak találkozol majd olyannal akivel valamivel jobban összeillesz mint a nagy átlaggal hogy aztán jelentéktelen életed hátralevő részében a szintén totál jelentéktelen pároddal szívjátok el értékesebb emberek elől a levegőt.
2016. máj. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én abban hiszek, hogy korábban érzelmileg túl éretlen voltam ahhoz, hogy harmonikus kapcsolatot legyek képes működtetni. Eleve rosszul választottam és a kialakult kapcsolatokban is hibás sémák alapján működtem. A saját változásaim tettek képessé arra, hogy ezúttal JÓL válasszak társat és vele jól működő kapcsolatot ápoljak.
2016. máj. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy több lehetséges "igazi" létezik (szimplán olyan emberek, akikkel hasonló az érdeklődés, értékrend, van bennetek vmi közös, vonzóak vagytok egymás számára, működik a kémia... stb. és persze egymásba szerettek), és ha együtt vagy "az egyikkel", akkor hosszú évek munkájával ti teszitek a másikat - és magatokat - AZ IGAZIvá egymás számára.

Tehát azt mondom, hogy nem, nem hiszek az igaziban. Abban hiszek, hogy az emberi/társas kapcsolatainkat saját magunk alakítjuk a másik segítségével, ill. abban, hogy a szerelem egy múló kémiai folyamat, ellenben az elmúlása után is olyan mély, bensőséges, őszinte kötődést alakíthatunk ki a párunkkal, ami minden addigit felülmúlhat, és tényleg, kb. szó szerint részünkké válik a másik, ill. mi az ő részévé. És ha ezt felismertük, akkor rájövünk, hogy ő lett a mi "igazink".

2016. máj. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem az igaziban hiszek, hanem abban, hogy van egy nő valahol, aki rám vár, és nekem is megfelel. Az utolsó részét a mondatnak azért írtam le, mert rengeteg olyan nő van, aki örömmel kezdene valamibe velem, de én már válogatós lettem, keresem az igazit. Ma egy 51 éves nő nyomta be, hogy tetszem neki, nagyon csinos, jó alakja van, szúrható, de nekem már nem ez kell, ezért nem tudok mit kezdeni vele. F36
2016. máj. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
# 4 tökéletesen megfogalmazta.
2016. máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

sem az igaziban nem hisze, sem a kapcsolatokba.


a környezetemben lévő emberek 10 éves kapcsolatot úgy dobnak el maguktól, mintha 1-2 napja ismernék a másikat, sorba lépnek ki a jegyességből, stb.


Ezek után inkább nem kell kapcsolat, ölöm az időmet másba, ami nem lesz felesleges 10 év múlva.

2016. máj. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
# 7: akkor magadban nem hiszel, hogy te képes leszel jól választani és jól működő kapcsolatot felépíteni valakivel.
2016. máj. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen.


Mindig hittem benne, hogy van valahol egy teljesen hozzám passzoló férfi, mind személyiségben, mind szexuálisan, mind külsőleg az esetem, és mindenben olyan aki nekem való. Ő a lelki társam.

24 éves voltam amikor megtaláltam. 6 éve vagyunk együtt, 4,5 éve házasok is:). Illetve ő talált meg engem, mert ő kezdeményezett beszélgetést és abból indult minden. Előtte is voltak kapcsolataim, de egy pasi sem állt ennyire közel hozzám sem érzelmileg, sem egyéb módon. Szóval persze hogy hiszek benne:) Max az nem hisz benne aki nem találta még meg, bár én korábban is hittem. 30/N

2016. máj. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Biztos hogy létezik olyan nő akivel tökéletes lenne minden, ebben hiszek.

Abban viszont nem, hogy meg is fogom találni.

2016. máj. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!