Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki jóképü azon minden ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki jóképü azon minden ruha jól áll?

Figyelt kérdés
2016. máj. 23. 18:31
 1/8 CptTomato ***** válasza:
Nekem van egy csomó jó képem... de ettől még nem áll jól rajtam minden.
2016. máj. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem!


Inkabb mondjuk ugy, hoy aki jokepü, annak az arca jova teheti ezt-azt.

2016. máj. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, de annak nem számít.
2016. máj. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. A legtöbb fiú ismerősömnek van olyan ruhája, amiben jól néz ki, meg van, amiben idiótán néz ki, ennyi.
2016. máj. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az test is számít.
2016. máj. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Mivel jóképű, alapból nem indul hendikeppel a nőknél, ezt vegyük számításba. Érthető is lenne különben, hogy sok jóképű srác miért öltözik szarabbul... csakhogy később kellemeset csalódjanak bennük, ha kirittyentik magukat, vagy ha pucérra vetkőznek.
2016. máj. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Hát nem.


Én jóképű vagyok, de kb. minden ruha úgy áll rajtam mint tehénen a gatya. Magas vékony vagyok, minden nadrág lecsúszik rólam. Meg amúgy sem értek a divathoz, úgyhogy valszeg elég szarul öltözöm.

2016. máj. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Pl nincs az a férfi akin jól állna egy rózsaszín póló...mégis boldog boldogtalan pasin ezt látom. Förtelem!
2016. máj. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!