Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Uj kapcsolat kezdetene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Uj kapcsolat kezdetenel szoktatok uj ruhakat venni magatoknak?

Figyelt kérdés
Polo nadraf bugyi stb
2016. máj. 23. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, amiben addig jó voltam, azután is jó leszek.
2016. máj. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
Nem, minek?
2016. máj. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem. Uuuutálok vásárolni, no meg jóanyám klasszikus gyűjtögető (horder) szóval abban nőttem fel, hogy ruhák mindenhol, le se lehet ülni tőlük, telepakolva szekrények, tilos bármit kidobni.. Na egy ilyen "neveltetés" után én nem szeretek felhalmozni felesleges dolgokat, van elég ruhám (2 bőröndnyi kb, egy szekrényben elfér minden), ha valami kifakul, elhasználódik, kilyukad, ilyesmi, akkor veszek csak újat. Na jó, ha tényleg nagyon "beleszeretek" az adott ruhadarabba, akkor is, de ilyenből van kb évente 2-3 :)
2016. máj. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én bevallom, hogy akkor jobban motivált vagyok. :D

A régi pasinál csak kicsit bekényelmesedik az ember...

2016. máj. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

Én ez nélkül is szerettem vásárolgatni, kapcsolat alatt is mindig veszek valamit, mert mindig találok valamit, amihez valami más passzolna.

Bugyit azt hiszem nem csak egy kapcsolat elején kellene venni.. :D

2016. máj. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem ettől függ, hogy veszek-e új ruhákat. Akkor veszek új ruhákat, amikor keret van rá, szükség van rá, van rám való méret. Cipőt pl. gyakran nem kapok, mert olyan a lábméretem, így ha valamelyiken már látom, hogy elkezdett elhasználódni, elkezdem járni a boltokat, hogy mire a meglévő tönkremegy, már meglegyen az utánpótlás. Most a régi elnyűtt pólóimat is elkezdtem lecserélni. De van, ami még nem ment tönkre teljesen, csak már nem hordható, abból varrok valami mást. :-)
2016. máj. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én igen. A saját stílusomban, nem változtatok magamon senki kedvéért, de ilyenkor motiváltabb vagyok, hogy tetsszek neki.

Persze ez nem kényszeres, ritkán megyek direkt vásárolgatni, de ha meglátok a kirakatban egy nekem tetsző pólót pl, akkor nagyobb eséllyel veszem meg ilyenkor.

2016. máj. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem. Kb pár hetente veszek 1-2 új ruhadarabot. Nincsen ilyen rituálém, hogyha új kapcsolatot kezdek, akkor elmegyek bevásárolni.
2016. máj. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyszer volt ilyen, amikor észrevettem, hogy szereti ha ingben vagyok, és rájöttem, hogy tulajdonképpen nekem is tetszik a stílus. A kapcslatnak évek óta vége, de még mindig ingben vagyok hetente legalább egyszer.
2016. máj. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, de nem viszem túlzásba. Amit vettem ilyenkor, az pl. egy új szexi fehérneműszett, ill. pár olyan ruha, amikben egy fokkal elegánsabb helyekre is el lehet menni.
2016. máj. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!