Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Múlt héten kezdeményeztem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múlt héten kezdeményeztem a szomszédomnál, ma a nyögését hallgatom a falon keresztül, hogy tehetném túl magam ezen?

Figyelt kérdés

Van egy csinos nő, régóta tetszik már nekem, de eddig különböző okok miatt nem közeledtem felé, egész múlt hétig. Elhívtam egy cukrászdába, igent is mondott rá. Nagyon kedves, nyitott személyiség, tényleg egy olyan igazi barátnő típus. De valamit félreérthettem a sütizéssel, mert most azt hallgatom, ahogy valami pasi döngeti.

Nem tudtam, hogy van barátja, de nem sajnálom tőle, csak olyan rossz hallani, hogy mit csinálnak. Beleéltem magam, hogy elfogadta a meghívásom, mint egy tini, olyan voltam, remegtem belül, miközben elhívtam, utána ugráltam örömömben otthon. Erre most ezt kell hallgatnom. :/

2 éve nincs senkim, mert nem kerestem, sok volt az ezelőtti 5 éves kapcsolatom, ki kellett tisztulnom. Végre újra éreztem, hogy igen, őt akarom, vele akarok lenni. Pedig már nem vagyok tini sem, mégis teljesen megbolondultam. Most viszont elég rendesen összetörtem.

Aki volt ilyen helyzetben, mit tett ilyenkor?


30F



2016. máj. 23. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az a helyzet hogy igen "beleélted magad", nem szabad, mert fájdalmas vége lehet.

Amúgy biztos van barátja? Nem csak alkalmi?

2016. máj. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
keress mást! én is jártam így elhívott randira még márciusban egy csaj és írta előtte hogy ha nem jövünk be egymásnak barátok még lehetünk? mondom majd meglátom. erre a találka végén kérdezem olyan furcsa vagy most van valakid? igen van... mit tettem keresek mást illetve megszakítottam vele minden kapcsolatot
2016. máj. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Ha jóképű vagy meg lóvéd van akkor röhögd ki, és keress más csajokat.
2016. máj. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak előre gyakorolja a veled való nyögéseket.
2016. máj. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy alkalmi-e, vagy tényleg a barátja. Keveset vagyok itthon, így nagyon nem szoktam látni, hogy ki jön hozzá, vagy épp milyen sűrűn. De tény, h beleéltem magam, túlságosan is. :/


Persze, keresek én is majd mást, csak ő tényleg egy úgymond régi álom volt. 3 éve ismerem, de mindig volt valami, ami miatt nem kezdeményezhettem nála. Most végre minden oké volt, erre tessék. És az ilyen vonzódást nehéz sajna kiverni a fejből.


Jóképű? Inkább átlagosnak mondanám magam. Gazdag sem vagyok, bár most vettem egy autót, így legalább pénzem is kevés maradt. :D De amúgy sem méltatom sokra azokat a nőket, akik a pénz hallatán találnak csak vonzónak, nekem nem olyan nőre van szükségem. Egyszerűen csak arra vágyom, hogy valaki szeressen, és én is szerethessem őt.

2016. máj. 23. 22:57
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Most akkor jól értem, hogy neked olyan nő nem is kell, akit más is megdugott már? Mert akkor nem lesz könnyű dolgod. Vagy ha te nem vagy ilyen, akkor próbálkozz be a szomszéd csajnál többször is.
2016. máj. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is mennyiszer beleéltem magam... :D Mindegyik egy hatalmas lyuk volt a szívembe.
2016. máj. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem valamit félreértettél. Azt írtam csak, hogy olyan nő nem kell, aki pénzre hajt, hogy csak a pénztől talál szimpatikusnak. Nem szűz nőt keresek, az én korosztályomban az irreális lenne. Olyan párt szeretnék csak találni, akinek van egy normális értékrendje, nem a buli-cigi-pia kombó, és megüt egy normális értelmi szintet. Külsőre pedig max annyi, h ne legyen elhízva, de csontsovány se legyen azért.
2016. máj. 23. 23:04
 9/11 anonim ***** válasza:
34%
Én a helyedben nem mondanék le róla csendben, hanem már holnap bevetném a cinikus g_ci formámat. Utalásokat tennék neki arra, amit az éjjel hallottam. Zavarba hoznám, ezáltal én uralnám a kommunikációt. Ez mélyen gondolkodóba ejtené a nőt, és esélye lenne átértékelni kettőnk viszonyát.
2016. máj. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Kérd meg egy lány ismerősödet, hogy nyögje fel mp3-ra majd este rakd oda a falhoz csuma hangerőre. Meglátod, el fogja kapni a nőt a féltékenység és utána döngetheted könnyen. :D
2016. máj. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!