Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy gond ha gyakran elérzéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy gond ha gyakran elérzékenyül valaki?

Figyelt kérdés
2016. máj. 24. 05:51
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Nem. :)
2016. máj. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha pl lát egy flmet és azon elérzékenyül, még rendben van, de a szomszéd kutyáját meglátva ne kezdjen el sírni.
2016. máj. 24. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ismertem egy pasit, aki a Titanicon is bőgött. Váltig állította, hogy hetero, de a kutya nem hitte el neki. 26/N
2016. máj. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én szeretem az érzelmes férfiakat. persze azért igen, nem kell folyton sírni:) bár még azt is megértem, csak akkor nem biztos hogy teljesen egészséges mentálisan. de nekem még az sem gond, én se vagyok az.
2016. máj. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi gond sincs azzal, ha valaki érzékeny lélek. Én is szeretem az érzékeny férfiakat. Valóban nem kell minden sírni. Viszont nagy jó, ha egy férfi is ki tudja mutatni az érzéseit. :)
2016. máj. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!